Gizem Karaca Kimdir? Hayatı

Gizem Karaca Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ünlü Güzellerden biri olan yarışmadaki başarısınla dikkat çekmiş ve kariyerini oyunculuk ile devam ettiren bu konuda da oldukça başarılı olan Gizem Karaca kimdir nereli kaç yaşında? tüm cevaplar burada.

Gizem Karaca Kimdir Biyografisi

Gizem Karaca 9 Temmuz 1992 yılında Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul Şehrinde doğmuş biridir.Annesinin adı Münevverdir babasının adı ise Cüneyttir.Anne tarafından Arnavut baba tarafı ise Selanik doğumludur.Henüz daha Gizem çok küçükken 6-7 yaşlarındayken ailesi Amerika’ya taşınmıştır.Eğitimini burada tamamlamıştır.Sadece ilkokul bir ile ikiyi Türkiye’de okumuştur.

6 Sene kadar Amerika ve 2 sene kadarda Kanadada okumuştur.Toplam okul değiştirme sayısı onüçtür.Yani kısacası Türkiye’de okula başlasada Yurtdışında okulu bitirmek zorunda kalmıştır.14 Yaşında olduğu zaman İstanbul’a dönüş yaptılar ve Liseyi İstanbul’da bitirdi.

Gizem Karaca, 2010 tarihinde İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümüne gitmeye hak kazanmıştır.2011 tarihinde onun ajansı güzellik yarışmasına katılmasını istedi ve bu nedenle okulu dondurmuştur.2011 tarihinde Miss Turkey İsimli güzellik yarışmasına katılmıştır ve bu yarışmada dereceye girerek 2. oldu.2012 tarihinde ekranlarda yayınlanan Eve Düşen Yıldırım dizisindede başrol olarak oynamıştır.Bu dizi sonrası Emir’in Yolu isimli dizide oynamış yine başrol oyuncu olmuştur.25 Ocak 2013 tarihinden sonra Amerikaya gitmiş ve bir dönem oyunculuk eğitimi almıştır.

Çok iyi bir şekilde İngilizce bilmektedir.En sevdiği şeyler ise ata bınmek, dans etmek, uzun yürüyüşler yapmak, tenis, resim yapmak.

Gizem Karaca boyu 1.70 kilosu ise 53-54 arasıdır.

Oynamış Olduğu Dizi ve Filmler :

2011 – Muhteşem Yüzyıl
2012 – Eve Düşen Yıldırım
2012 – Emir’in Yolu
2013 – Benim Hâla Umudum Var
2014 – Güzel Köylü
2016 – İstanbul Sokakları
2017 – Vecihi (Film)
2018 – İnsanlık Suçu
2018 – Sosyetik Gelin (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir