Gizem Katmer kimdir, nereli, Gizem Katmer kaç yaşında, Gizem Katmer evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Gizem Katmer Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Oyuncu Gizem Katmer’e dair bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Gizem Katmer kimdir, nereli, Gizem Katmer kaç yaşında, Gizem Katmer evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte Gizem Katmer hakkında detaylar.

Gizem Katmer Kimdir, Kaç Yaşında, Nerei?

Gizem Katmer 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları-Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Perdesiz Performans Oyunculuk atölyesinde tiyatro ve dizi oyunculuğu yapmaktadır.

Gizem Katmer Evli mi?

Gizem Katmer kiminle evli? Yönetmen Güçlü Aydoğdu ile evlendi.

Gizem Katmer Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2020-2022 Masumlar Apartmanı
  • 2019 – Aşk, Büyü Vs.

Eylül Öztürk hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir