Gizem Kayalı kimdir nereli boyu hayatı

Gizem Kayalı Kimdir?

Türkiye’nin tescilli güzellerinden biri olan ve 2016’da düzenlenmiş olan yarışmada birincilik elde ederek önemli bir sevinç yaşamış Gizem Kayalı kimdir? son günlerde ismini fazlaca duymuş olduğumuz güzel ismin biyografisi.

Gizem Kayalı Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Hayatı

1994 tarihinde doğmuş olan ünlü isim Gizem Kayalı, İstanbul’da hayata merhaba demiştir.Doğma, büyüme buralı olan isim yaşamının bir bölümünü ise Kırklareli’nde geçirmiştir.Uzunca süredir modellik yapan ünlü isim Best Of Turkey yarışmasından sonra tüm Türkiye’nin merak ettiği simalardan biri olmuştur.Boyu 1.84 cm’dir.

Fitness ve pilates ile yaklaşık olarak 4-5 senedir ilgilenen güzel isim bir nevi güzel fiziğinide spora borçlu.Haftanın iki günü spor yapan isim, hiç bir zaman sporu aksatmamaya çalışıyor.2012 tarihinden itibaren modellik yapan tescilli güzel, en büyük desteğide ailesinden almıştır.

Modellik mesleğini daha da ilerletmek amacıyla 2016 tarihinde yapılan güzellik yarışmasına katılmış olan isim almış olduğu birincilik ile beraber çoğu kişinin ilgisini çekmiştir.En büyük hedeflerinden biri iyi bir oyuncu olmak olan isim bu konuda da eğitimler almaya başlamış ve şimdiden yeni dizilerde görebileceğimizi tahmin ettiğimiz bir isim olmuştur.

[saritext]Gizem Kayalı[/saritext], ilerde Bergüzar Korel gibi bir oyuncu olmak istiyor.Hem oyunculuğu hem de karakteri ile ünlü oyuncunun örnek alınacak biri olduğunu düşünüyor.

Bizde ekibimiz olarak geleceğin yeni oyuncularından ünlü güzel isme hedeflerine ulaşması konusunda başarılar diliyoruz.Bakalım gelecek zamanlarda güzel isim hedeflerine ulaşacak mı?

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.