Gizem Kerimoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gizem Kerimoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Survivor yarışmasına katılmasının sonrasında Türkiye’de ünlü olan bir kişi olan bir çok dizi teklifleri Survivor’dan sonra alan dizilerde çok yakında göreceğimiz Gizem Kerimoğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? uzun ve açıklayıcı bir biçimde sizlere özel biyografisi.

Gizem Kerimoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Gizem Kerimoğlu, İstanbulda hayata gözlerini açmış bir isimdir.1988 senesinde hayata merhaba demiş olduğu Fatih ilçesi onun yaşamını uzunca zaman sürdürmüş olduğu yer olmuştur.Liseyi Semiha Şakir’de bitirmiş ve 2005 tarihinde ise diplomasını almıştır.Lisenin ardından 1 sene sonra Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisini kazanmıştır.Üniversite okurken 1 sene boyunca İngilizcesini geliştirmek amacıyla İngiltere’ye gitmiştir.Boyu 1.74 cm’dir.

Spor ile profesyonel olarak ilgilenmesinle beraber 2003 senesinden sonra lisans almış ve hem basketbol hemde bir bayan olarak zor olan sporlardan biri olan futbol oynama başarısı göstermiştir.Bir bayan olarak son derece iyi bir futbol oynamasıyla beraber 1-2 defa Bayan Milli Futbol Takımına davet edilmiştir.

Bir yandan futbol oynarken diğer yandan ise bir takım fitness eğitmenliği yapmıştır.Kimdirkim.com 2013 senesinde uzun yıllardır emek vermiş olduğu profesyonel şekilde oynamış olduğu sporları bırakmış ve oyunculuk ile spikerliğe yönelmiştir.Diksiyonunu güzelleştirmek amacınla diksiyon derside almış olan ünlü isim şu sıralarda daha cok oyunculuğa yönelmiştir.2015 tarihinde Akademi 35,5’a girmiş ve burada eğitimini sürdürmektedir.

2016 tarihinde Survivor yarışmasına katılmış olan Güzel isim Gizem Kerimoğlu bu yarışmadan elendikten sonra bulunduğu ortamdaki kimseyle vedalaşmamış ve elenmesinle beraber alandan ayrılmıştır.Gönüllüler takımında yer almış olan yarışmacı bir çok kişiyide çok ağır bir biçimde eleştirmiştir.

gizem-kerimoglu-biyografi

Yeni sezon içinde başlayacak dizilerin arasında bir dizide oynaması beklenen ünlü isim, yarışma sonrası tekrar Survivor’a katılmak ister misiniz? diye sorulan soruyada evet cevabını vermiştir.Gizem Kerimoğlu Bakalım hangi dizide ne zaman ilk oyunculuğunla karşımıza çıkacak bizde merakla bekliyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın