Gökben Derviş Biyografisi ( D.1986)

Gökben Derviş Biyografisi ( D.1986)

Kendisi Şair aynı zamanda oyunculuk yapan bir isimdir.İki dünya arasında adındaki dizide Meyra karakteri ile ekranlara gelen ünlü isim Gökben Derviş Kimdir Biyografisi.

Gökben Derviş Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Gökben Derviş 25 Nisan 1986 tarihinde İzmir’de doğmuştur.İzmir’de doğan Şair İstanbul’da yaşantısına devam etmektedir.Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümünü bitirmiştir.Yazmış olduğu birçok Şiir önemli dergilerde yayınlanmıştır.Bunlardan bazıları Özlüyorum, Mühür, Akatalpa, Kurşun Kalem, Temren, Varlık gibidir.

Yalnızlık Manifestosu isimli dosya ise Homeras Edebiyat ödüllerinden Kemal Özer Şiir Ödülüne layık görülerek 2010 senesinde birincilik ödülünü almıştır.2011 tarihinde başka şiirinle tekrar ödül almıştur.2013 tarihinde ise Bir Şiiri İnceleme konusunda yapılmış yarışmada yine Etik bir Şiir Tasarımı isimli yapmış olduğu çalışmada birinci oldu.

Şairliğinin yanı sıra oyunculukta yapan Şair bazı dizilerde rol almıştır.Bu dizilerin başlıcaları Ana Yüreği 2011 tarihinde Nermin karakteri, 2012 tarihinde Farklı Desenler Melek karakteri, 2013 Hızır Ekip Fatma, 2015 İki Dünya Arasında Meyra.Halen Stvde yayınlanan İki dünya Arasında meyra karakterini canlandırmaktadır.Meyra karakteri diziye sonradan dahil olmuş ve dizide Sahra karakterinin kardeşi rolündedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın