Gökhan Alkan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gökhan Alkan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Kocamın Ailesi dizisinle beraber Yıldızı parlamış yakışıklı oyuncu yeni dizisinle beraber ekranlara gelmeye hazırlanıyor.Kimden bahsettiğimizi biliyorsunuz yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan kimdir kaç yaşında boyu kaç? hakkında bilgilerden oluşturduğumuz özgeçmişi.

Gökhan Alkan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Gökhan Alkan, İstanbul’da hayata merhaba demiş olan 08.12.1987 doğumlu bir oyuncudur.Ailesi aslen Göçmendir.Lise çağlarında sürekli olarak Tiyatro gruplarına katıldı ve burada bir takım okulun tertip ettiği oyunlarda oynadı.Kocaeli Üniversitesini bitirmiş olan oyuncu burada Otomatik Teknolojileri Öğretmenliği bölümünde okumuştur.Sadece tiyatro değil aynı zamanda müziklede ilgilenmiş olan oyuncu canlı müzik mekanlarında canlı şarkılar söylemiştir.Boyu 1.88 cm’dir.

Oyunculuğa profesyonel olarak girişmeden önce Actor Studio’ya yazılmış ve burada oyunculuk dersleri almıştır.Sonrasında ise Müjdat Gezen tiyatrosuna girerek burada 2 sene boyunca yer almıştır.Çok fazla yeteneği bulunmasınla beraber hem spor hem reklamlarda seslendirmeler gerçekleştirmiştir.

Oyunculukta en büyük desteği ona annesi vermiştir.Kariyerinde bu kadar başarılı olana kadar olan dönemeçte annesini her zaman dinlemiş ve her zaman kazanmıştır.Annesi oyunculuğa girdiği ilk sene ona denemesini ve başardığı takdirde devam etmesini önermiştir.Annesini dinlemiş ve başarılı olduğunu gördükten sonra hız kesmeden bu yolda ilerlemiştir.

İlerde hedeflerinden biri ciddi bir şekilde şan dersleri almak olan oyuncu aynı zamanda kendine özel bir albüm hazırlamayıda çok istiyor.Müziği hiç bir zaman hayatından atmayan oyuncu müziği çok fazla sevdiğini söylüyor.

gokhan-alkan-biyografisi

Gökhan Alkan Oynadığı Diziler ve Filmler

2012 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – Herşey Yolunda Merkez
2014 – Gurbette Aşk
2014 – Kocamın Ailesi
2016 – Makas(Tv Film)
2016 – Seviyor Sevmiyor
2016 – Defne’nin Bır Mevsımı (Film)
2017 – Kalp Atışı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir