Gökhan Horzum kimdir, nereli, Gökhan Horzum'un hayatı, biyografisi, Gökhan Horzum kaç yaşında?

Gökhan Horzum Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Bir İstanbul Masalı, Yağmur Zamanı, Fırtına, Kavak Yelleri, Güneşi Beklerken, Çukur gibi projelerin senaristliğini üstlenen Gökhan Horzum kimdir, nereli, Gökhan Horzum’un hayatı, biyografisi, Gökhan Horzum kaç yaşında? İşte Gökhan Horzum hakkında merak edilen ayrıntılar.

Gökhan Horzum Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gökhan Horzum 7 Temmuz 1975 tarihinde Karaman’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Siyasal Bilimler ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. İkinci Bahar” adlı dizisinin yazar ekibinde stajyer olarak çalışmaya başladı.

Profesyonel olarak senaryosunu yazdığı ilk dizi ise Yeter Anne’dir. 2013 yılında vizyona giren Arkadaşlar Arasında filminin senarist, yönetmen ve yapımcısıdır. “Bir İstanbul Masalı” “Yağmur Zamanı” “Fırtına” “Bebeğim” “Kavak Yelleri” “Güneşi Beklerken” “Kiraz Mevsimi” gibi dizilerde senarist olarak çalıştı. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinin senaristliğini üstlenmiştir.

Gökhan Horzum hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir