Gökhan Kırdar Kimdir? Nereli ve Albümleri Neler?

Gökhan Kırdar Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Söylemiş olduğu çok sayıda şarkı ve diziler için yapmış olduğu müzikler ile usta şarkıcılar arasında bulunan ünlü sanatçı Gökhan Kırdar kimdir? nereli ve kaç yaşındadır? cevapları ve güncel biyografisini okuyabilirsiniz.

Gökhan Kırdar Kimdir? Hayatı

2 Haziran 1970 günü Aydın’da hayata gözlerini açan Gökhan Kırdar, ortaokul eğitiminden sonra İzmir’de yaşamaya başlamış ve Üniversiteyi kazandıktan sonra ise İstanbul’a giderek burada Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur.

1994 tarihinde gerçekleştirdiği müzik çalışmalarını çıkardığu albüm ile birlikte taçlandırmış olan ünlü sanatçı, “Serseri Mayın” albümü ile müzikseverlerden tam puan aldı.Albümde bulunan “Yerine Sevemem” isimli şarkı, dönemin en popüler şarkılarından biri olmayı başardı.1995 tarihinde ikinci albümü için stüdyoya giren isim, “Tutunamadım” adını verdiği ikinci albümü ile ilk albümdeki başarısını devam ettirdi.

visum china
visum china

1995 tarihinde ikinci Üniversitesi için yola koyulan Gökhan Kırdar, Dokuz Eylül Üniversitesi Müzikoloji Bölümü’nde eğitim görerek mezun oldu.1997 tarihinde Loopus isimli kendisine ait olan Müzik şirketini kurdu.Kurmuş olduğu şirketten çıkan ilk albüm ise 1997 tarihinde çıkarmış olduğu “Trip” isimli albüm oldu.

2000 tarihinde “Ethnotronix” adını verdiği bir başka albüm ile tekrar piyasayı canlandıran ünlü sanatçı, bu albümü toplam 14 ülkede tanıtma şansı elde etti.kimdirkim-com 2002 tarihinde “Aliya” isimli belgesele ait müzikleri kendisi besteledi.Bu müziklerin ardından kendisine ödül verildi.2004 tarihinde ““Keyf/Pleasure” film müziklerinden oluşan bir albüm yaptı.Bu albüm başta Polonya ve Yunanistan olmak üzere çok sayıda ülkede satıldı.

Dönemin en çok akıllarda kalan dizilerinden biri olan ve çoğu insana göre efsane dizi olarak gösterilen “Kurtlar Vadisi” dizisine ait müziklerde Gökhan Kırdar tarafından hazırlanmıştır.İlk olarak “Kurtlar Vadisi Vol 1” olarak çıkardığı albümünü ardından ise “Kurtlar Vadisi Vol 2” olarak devam ettirmiştir.Ayrıca “Kurtlar Vadisi Irak” müziklerinide kendisi yapmıştır.

2005 tarihinde “Yabancı Damat” adındaki diziye ait müziklerin bulunduğu “Üstüme Basıp Geçme” adında albüm çıkardı.Albüm çok sayıda Avrupa Ülkesinde yayınlanmıştır.

Gökhan Kırdar Albümleri

1994 – Serseri Mayın
1995 – Tutunamadım
1997 – Trip
2002 – Ethnotronix
2003 – Keyf / Pleasure
2004 – Kurtlar Vadisi (Müzik Albümü) Vol. 2
2005 – Üstüme Basıp Geçme
2005 – Yağmur
2006 – Kurtlar Vadisi Irak (Film Müzikleri)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.