Şarkıcı Gökhan Özen kimdir, Gökhan Özen'in hayatı, biyografisi, Gökhan Özen kaç yaşında, Gökhan Özen nereli, Gökhan Özen boyu, kilosu kaç, Gökhan Özen evli mi, kaç çocuğu var?

Gökhan Özen Kimdir, Kaç Yaşında? Gökhan Özen Boyu, Kilosu

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Şarkıcı Gökhan Özen kimdir, Gökhan Özen’in hayatı, biyografisi, Gökhan Özen kaç yaşında, Gökhan Özen nereli, Gökhan Özen boyu, kilosu kaç, Gökhan Özen evli mi, kaç çocuğu var? İşte Gökhan Özen hakkında detaylar.

Gökhan Özen Kimdir?

Ahmet Gökhan Özen 29 Kasım 1979 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Türk şarkıcı-şarkı yazarı, oyuncu, aranjör, müzik direktörü, prodüktör, eski radyo ve Tv programcısıdır.

Gökhan Özen Hayatı

Arkeolog Tülay Nadire Özen ve makine yüksek mühendisi Osman Nuri Özen’in çocuğudur. 6 yaşında Ankara Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosu sınavlarını kazanarak ilk müzik eğitimine başlamıştır.

visum china
visum china

Gökhan Özen İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. Eğitimini tamamladıktan sonra 1997 yılında radyo programcılığına başlamıştır.

Gökhan Özen’i ilk stüdyo albümü Özelsin 10 Şubat 2000 tarihinde “Kare Müzik Yapım” tarafından çıkarılmıştır. Albüm şarkılarından yalnızca “Üşüyorum” adlı şarkıya kip çekilmiştir. Albüm “Üşüyorum” ile uzun yıllar boyunca satışı devam etmiş ve tirajı yarım milyon satış rakamına ulaşmıştır. Albümdeki bütün şarkıların besteleri Gökhan Özen’e ait olup 7 şarkının sözleri de kendisinindir. “Dayanamam”, “Yüreğinden Uzaklarda”, “Nerdesin”, “Özel Kız”, “Aşkım” albümün hit olmuş şarkıları arasındadır.

3 Eylül 2001 tarihinde bütün besteleri ve aranjeleri Özen’e ait Duman Gözlüm albümü Universal Müzik Yapım etiketiyle piyasaya sürülmüştür. “Aramazsan Arama”, “Tabir-i Caizse”, “Dön Çarem” ve “Ayaz” albümün popüler olmuş şarkıları arasında yer almıştır. Özen albümün Aramazsan Arama adlı şarkısıyla 29. Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi çıkış yapan solist ödülünü almıştır. Bu albümle de klipsiz hit olmuş şarkılarına yenilerini ekledi. “Duman Gözlüm”, “Ezberimsin” klipsiz hitlere örnektir. Albümdeki “Köprü” isimli şarkısı zamanının ötesinde şarkılarındandır. Söz müzik, aranje kendisinindir. 2001 senesinde Özen’in ünü ülke sınırlarını aştığında henüz 20 yaşında idi. 2002 yılında ise bu albümdeki şarkıların remikslerinden oluşan Duman Gözlüm remix albüm yayımlanmıştır.

Özen’in üçüncü stüdyo albümü 24 Nisan 2003 tarihinde DMC etiketiyle Civciv adıyla piyasaya sürülmüştür. Albümden “Civciv”, “Her Şeyde Biraz Sen Varsın”, “Boşver” şarkılarına video klip çekilmiştir. Civciv albümü satış rekoru kırıp çıktığı gün itibarıyla 3 günde 300 bin satış rakamına ulaşmayı başarmıştır. Aynı zamanda albümdeki 12 şarkının tamamının söz ve müzikleri ile çoğunun aranjesi Özen’e aittir. “Beni de Gör Yarabbim”, “Masum Kedi”, “Yemezler” (Hadi Bana Eyvallah), “Bir Veda Hikâyesi”, “Dönemem” albümün popüler olmuş diğer şarkılarıdır.

Gökhan Özen Evli mi?

Gökhan Özen 7 Temmuz 2010 tarihinde Mehmet Sevigen’in kızı Selen Sevigen ile evlenmiştir. 16 Temmuz 2012’de Ada Deren Özen, 28 Temmuz 2015’te ise Derin Su Özen adlı iki kız çocuğu olmuştur. 2016 yılında ayrılmıştır.

Gökhan Özen Kaç Yaşında?

Gökhan Özen 1979 doğumludur.

Gökhan Özen Nereli?

Gökhan Özen baba tarafından Trabzonlu, anne tarafından ise Ankaralı’dır.

Gökhan Özen Boyu Kaç?

Gökhan Özen 1.74 metre boyundadır.

Gökhan Özen Kaç Kilo?

Gökhan Özen 76 kilo ağırlığındadır.

Gökhan Özen Burcu Nedir?

Gökhan Özen yay burcudur.

Gökhan Özen hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.