Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz kimdir, Gökhan Özoğuz'un hayatı, biyografisi, Gökhan Özoğuz kaç yaşında, Gökhan Özoğuz nereli, Gökhan Özoğuz boyu, kilosu kaç, Gökhan Özoğuz evli mi?

Gökhan Özoğuz Kimdir? Gökhan Özoğuz Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz kimdir, Gökhan Özoğuz’un hayatı, biyografisi, Gökhan Özoğuz kaç yaşında, Gökhan Özoğuz nereli, Gökhan Özoğuz boyu, kilosu kaç, Gökhan Özoğuz evli mi? İşte Gökhan Özoğuz hakkında detaylar.

Gökhan Özoğuz Kimdir?

Gökhan Özoğuz 11 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk müzisyen. Gökhan Özoğuz, Türk rock müzik tarihinin en önemli gruplarından Athena grubunun solistidir.

Gökhan Özoğuz Hayatı

1998 yılında çıkardıkları ilk albümlerinden günümüze birçok hit şarkıya imza atan Athena; yurt içinde ve yurt dışında sayısız festival ve konserde yer almıştır. Holigan, Bak Takılmana, Öpücük, Yalan, Serseri Mayın, Arsız Gönül, Ben Böyleyim, Kafama Göre, Parçalanıyoruz, Türk Milli Basketbol Takımı için besteledikleri 12 Dev Adam, Fenerbahçe’nin 100. Yıl Marşı ve Ses Etme şarkısına çektikleri klip gibi farkındalık yaratan projelere de imza atmıştır.

visum china
visum china

2013-2017 yılları arasında 5 sezon jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye ile öne çıkan biri haline gelen Gökhan Özoğuz, 2019 yılında National Geographic ile birlikte bir sosyal sorumluluk projesi için iş birliği yapmış ve 25 Litre belgeseli büyük beğeni kazanmıştır.

O Şimdi Asker, O Şimdi Mahkum ve Tramvay adlı sinema filmlerinde oyuncu olan Gökhan Özoğuz’un, başrolünü ve yapımcılığını üstlendiği Kendi Yolumda 2022 Kasım ayında vizyona girmiştir.

2021 yılında Kırmızı Oda dizisinde Dara karakteriyle konuk oyuncu olarak yer almıştır. 2004 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi “For Real” adlı şarkıyla temsil ettiler. Bu şarkı 195 puanla dördüncü oldu ve o zamana kadar Türkiye’nin Eurovision tarihinde en fazla puan alan şarkı oldu.

Ayrıca 2013-2016 yayın döneminde TV8’de yayınlanan ve Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı O Ses Türkiye isimli müzik yarışmasında jüri üyeliği yapmıştır.

Gökhan Özoğuz Evli mi?

Gökhan Özoğuz 2012 yılında Melis Ülken ile evlenmiştir. Üç çocuk babasıdır.

Gökhan Özoğuz Nereli?

İstanbul doğumlu olan Gökhan Özoğuz, aslen Gaziantepli bir ailenin çocuğudur.

Gökhan Özoğuz Boyu Kaç?

Gökhan Özoğuz 1.70 metre boyundadır.

Gökhan Özoğuz Kaç Kilo?

Gökhan Özoğuz 70 kilo ağırlığındadır.

Gökhan Özoğuz Burcu Nedir?

Gökhan Özoğuz terazi burcudur.

Gökhan Özoğuz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.