Gökhan Şahin Kimdir?

Gökhan Şahin Kimdir?

Stv ekranlarında yayınlanan ve uzunca zamandır reytingleri alt üst eden Küçük gelin dizisinin oyuncularından biri olan Ali karakterini canlandıran Gökhan Şahin Kimdir? nereli kaç yaşında?

Gökhan Şahin Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Küçük Gelin isimli dizide Ali karakterini canlandırmış olan isimdir.Kendisi 14 Şubat 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.Kısa bir süre öncede Roman Havası isimli dizide Çakır karakteri ile ekrana gelmiştir.Kendisi küçük yaşlardan beri sahne ile ilgilenmekte olan bir isimdir.Toplam 8 yıl kadar sahne, 5 yıl kadarda müzik ile ilgili bir isimdir.Lise okuduğu sırada eğitimini bırakmış ve tiyatro eğitimi ile ilgilinmiştir.

Geçmiş dönemlerdeki bir Röportajında 12 yaşında kendisinin oyuncu olma kararı aldığını belirtmiştir.Aileside oyunculuk konusunda ona her zaman destek verdiğinide aktarmıştır.12 Yaşında iken Tiyatro eğitimine başlamış ve Sadri Alışık Tiyatrosunda eğitimini devam ettirmiştir.

Abisinin çekmiş olduğu filmlerde kendisinin oynama şansı bulduğunu, Dizide oynamasında Menajerinin katkısının büyük olduğunu açıklamıştır.

Ali karakteri ile oynamış olduğu Stv ekranlarındaki dizide Zehra’nın eşi konumundadır.Kendisi sürekli Zehra’yı tersleyen ona kötü davranan ve Devran karakteri ile birlik olan bir ismi canlandırmaktadır.

Ünlü Oyuncunun boyu 1.71 kilosuda 62 civarıdır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın