Gökhan Şahin Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Gökhan Şahin Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Stv ekranlarında yayınlanan ve uzunca zamandır reytingleri alt üst eden Küçük gelin dizisinin oyuncularından biri olan Ali karakterini canlandıran Gökhan Şahin Kimdir? nereli kaç yaşında?

Gökhan Şahin Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Küçük Gelin isimli dizide Ali karakterini canlandırmış olan isimdir.Kendisi 14 Şubat 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.Kısa bir süre öncede Roman Havası isimli dizide Çakır karakteri ile ekrana gelmiştir.Kendisi küçük yaşlardan beri sahne ile ilgilenmekte olan bir isimdir.Toplam 8 yıl kadar sahne, 5 yıl kadarda müzik ile ilgili bir isimdir.Lise okuduğu sırada eğitimini bırakmış ve tiyatro eğitimi ile ilgilinmiştir.

Geçmiş dönemlerdeki bir Röportajında 12 yaşında kendisinin oyuncu olma kararı aldığını belirtmiştir.Aileside oyunculuk konusunda ona her zaman destek verdiğinide aktarmıştır.12 Yaşında iken Tiyatro eğitimine başlamış ve Sadri Alışık Tiyatrosunda eğitimini devam ettirmiştir.

visum china
visum china

Abisinin çekmiş olduğu filmlerde kendisinin oynama şansı bulduğunu, Dizide oynamasında Menajerinin katkısının büyük olduğunu açıklamıştır.

Ali karakteri ile oynamış olduğu Stv ekranlarındaki dizide Zehra’nın eşi konumundadır.Kendisi sürekli Zehra’yı tersleyen ona kötü davranan ve Devran karakteri ile birlik olan bir ismi canlandırmaktadır.

Ünlü Oyuncunun boyu 1.71 kilosuda 62 civarıdır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.