Gökhan Tepe Kimdir? Aslen Nereli?

Gökhan Tepe Kimdir Aslen Nereli?

Hem karakteri hem de seslendirmiş olduğu parçalarla Türkiye’de herkesin gönlüne giren sanatçılar arasında yer alan Gökhan Tepe kimdir? aslen nereli kaç yaşında?, evli mi? yanıtları ile birlikte tüm güncel biyografisi sizlerle.

Gökhan Tepe Kimdir? Hayatı

8 Şubat 1978 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Gökhan Tepe, anne tarafından Rizeli, baba tarafından ise aslen Adanalı’dır.Babasının ismi Hüsmen, annesinin ismi ise Sema’dır.1 tane erkek kardeşi olan sanatçının kardeşinin ismi ise Kayhan’dır.

İlköğretimi İstanbul’da tamamlamasının ardından lise ve Konservatuarı’da İstanbul’da bitiren sanatçı, İ.T.Ü Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunudur.Üniversite’den sonra Yüksek Lisans yaparak Haliç Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

1996 tarihinde ilk albümü için Ulus Müzik firması ile anlaşan [saritext]Gökhan Tepe[/saritext], “Çöz Beni” isimli ilk albümünü piyasaya çıkarttı.Albümde yer alan çok sayıda kaliteli şarkıyla birlikte ilk albümünde sevilmeye başlanan sanatçı, bu albümden 3 yıl sonra yine Ulus Müzik’ten ikinci albümünü sevenlerine ulaştırdı.”Can Özüm” isimli ikinci albümde tıpkı ilk albüm gibi Türkiye’de sevilen albümlerden biri oldu.

2002 tarihinde “Belki Hüzün Belki de Aşk” isimli 3. albümünü çıkartan sanatçı bu albümünü de yine Ulus Müzik firmasından çıkartmıştır.Albümde bulunan “Aşkım Herşeyim” ve “Sevda Bu Mu” gibi şarkılar ön plana çıkarak dönemin radyolarda sıkça çaldığı şarkılar arasına girmiştir.

2002 yılında çıkardığı albümün ardından albüm çıkartmayan sanatçı, 2006 tarihinde “Yürü Yüreğim” isimli albümle verilen bu kadar arayı unutturacak bir albüme imza attı.Albümde bulunan “İnsanoğlu” ve “Gel Aşkım” şarkıları çok tutuldu.

2009 tarihinde Dmc müzik etiketiyle 5. albümünü çıkartan sanatçı bu albümüne ise “Vur” ismini vermiştir.7 parçanın yer aldığı bu albümün ardından ise Sony Müzik etiketiyle “Aşk Sahnede” isimli albümü 2011 tarihinde çıkarmıştır.

2012 tarihinde “Kendim Gibi“, 2015 tarihinde çıkardığı “Seninle Her Yere” ve 2018 tarihindeki “Yaz 2018” albümleri Sony Müzik etiketiyle piyasaya sunulmuştur.

Gökhan Tepe evli mi? evet evli olan sanatçının eşinin ismi Aylin Özer’dir.Kimdirkim.com çift 2016 tarihinde büyük bir ünlünün katıldığı düğünle evlenmişlerdir.

Gökhan Tepe Çıkardığı Albümler

2018 – Yaz Gibi
2015 – Seninle Her Yere
2012 – Kendim gibi
2011 – Aşk Sahnede
2009 – Vur
2006 – Yürü Yüreğim
2002 – Belki Hüzün Belki de Aşk
1999 – Canözüm
1996 – Çöz Beni

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir