Gonca Sarıyıldız Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gonca Sarıyıldız Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Muhteşem Yüzyıl’da rol alarak giriş yapmış olduğu oyunculukta son derece dikkatli adımlarla ilerleyen gelen dizi tekliflerini iyi inceleyen oyunculardan Gonca Sarıyıldız kimdir kaç yaşında boyu kaç? işte ünlünün merak edilen biyografisi.

Gonca Sarıyıldız Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Gonca Sarıyıldız 30 yaşında olan Başkentimiz olan Ankara’da hayata gözlerini açmıştır.Ankara’nın ardından senelerdir İstanbul’da hayatını sürdürmektedir.Liseyi Ankara’da okumasından sonra okul yaşlarından itibaren istemiş olduğu oyunculuğa yönelmiş ve Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünü kazanarak burayı iyi bir şekilde bitirmiştir.Boyu 1,75 cm’dir.

Okul hayatı bitmesinden sonra Oyunculuk’ta kendini ilerletmek istemiş ve farklı tiyatrolara girerek burada bulunmuştur.Tiyatrolar onun oyunculuk kariyerinde çok önemlidir çünkü bu sayede kendini geliştirmiştir.Tiyatrolar sonrası Muhteşem Yüzyıl adındaki dizide rol almış ve ilk kez Tv karşısına geçmiştir.Muhteşem Yüzyıl’da oyunculuğunla yönetmenler tarafından beğenildi ve bu diziden sonrada bazı dizilerde oynamaya başladı.

Dizileri seçerken dikkatli olan oyuncu öncelikle dizinin senaryosunu okuduğunda beğendiği dizilerde rol almayı tercih ediyor.Bu dizilerden ilki Diğer yarım dizisi oldu diğeri ise Bedel adındaki diziler oldu.Bu iki dizininde senaryosunu beğenerek bu dizilerde uyer aldı.Özellikle Bedel dizisinde çıkışını sürdürdü.

Sosyal hayatında genelde arkadaşlarınla beraber vakit geçirmeyi seven oyuncu evde durmayıda çok seviyor.Dizi çekimleri olduğunda ise çoğunlukta sette bulunuyor.

İlerleyen hedeflerinden biri sinemalarda rol almak olan oyuncu yakın zamanda sinemada yer alabilir.

gonca-sariyildiz-biyografi

Gonca Sarıyıldız Oynadığı Diziler

2011 – Muhteşem Yüzyıl
2014 – Diğer Yarım
2015 – BedelBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın