Gonca Sarıyıldız Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gonca Sarıyıldız Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl’da rol alarak giriş yapmış olduğu oyunculuk mesleğinde son derece dikkatli adımlarla ilerleyen ve gelen dizi tekliflerini değerlendirerek çeşitli dizilerde yer alan oyuncu Gonca Sarıyıldız kimdir kaç yaşında boyu kaç? işte ünlü ismin merak edilen biyografisi.

Gonca Sarıyıldız Kimdir? Biyografisi

28 Ekim 1987 tarihinde Ankara’da hayata gözlerini açan Gonca Sarıyıldız, 1.75 metre boyunda, 54 kilo ve Akrep burcudur.Üniversite’ye kadar Ankara’da yaşayan güzel isim, ardından ise İstanbul’da yaşamaya başlamıştır.Liseyi Ankara’da okumuş, Üniversite eğitimini ise İstanbul Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır.

Güzel isim, okul hayatının bitmesinden sonra oyunculukta kendini ilerletmek istemiş ve farklı tiyatrolara girerek burada bulunmuştur.Tiyatrolar onun oyunculuk kariyerinde çok önemlidir çünkü bu sayede kendini geliştirmiştir.Tiyatrolar sonrası Muhteşem Yüzyıl adındaki dizide rol almış ve ilk kez Tv karşısına geçmiştir.Muhteşem Yüzyıl’da gerçekleştirdiği oyunculuk ile yönetmenler tarafından beğenilmiş ve bu diziden sonra da bazı dizilerde oynamaya başlamıştır.

visum china
visum china

Dizileri seçerken dikkatli davranan güzel oyuncu, öncelikle dizinin senaryosunu okuyor ve senaryosunu beğendiği dizide rol almayı tercih ediyor.2014 yılında “Diğer Yarım” isimli dizide yer alan oyuncu, 2015 yılında ise “Bedel” dizisinde rol almıştır.Bedel dizisi oyuncunun çıkışını sürdürdüğü dizilerden biri olmuştur.

Sosyal hayatında genelde arkadaşlarınla beraber vakit geçirmeyi seven oyuncu evde durmayıda çok seviyor.Dizi çekimleri olduğunda ise çoğunlukta sette bulunuyor.

İlerleyen hedeflerinden biri sinemalarda rol almak olan oyuncu, yakın zamanda sinemada da yer alacağa benziyor.

gonca-sariyildiz-biyografi

Gonca Sarıyıldız Oynadığı Diziler

2011 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – İnadına Yasamak
2014 – Diğer Yarım
2015 – Bedel
2016 – Seviyor Sevmiyor
2017 – Nerdesin Bırader?
2019 – Benim Tatlı Yalanım (Hande)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.