Gonca Vuslateri Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gonca Vuslateri Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Her gün mümkün olduğunca tanınmış ünlü kişilerin biyografilerini sizlerle paylaşmayı sürdürüyoruz.Yine bu konumuzla beraber ünlü oyunculardan biri olan 1997’de rol almış olduğu diziden sonra hiç oyunculuğunu aksatmamış ünlü isim Gonca Vuslateri kimdir kaç yaşında boyu kaç? gibi başlıca soruların cevaplarınla beraber oluşturmuş olduğumuz biyografimiz başlıyor.

Gonca Vuslateri Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Nazlı Gonca Vuslateri, Bursalı olan 1986’lı bir oyuncudur.Eylül ayının 2’si günü dünyaya gözlerini açmıştır.Ünlü oyuncunun yaşantısının toplam sekiz senesi Adana ilimizde geçmiştir.Sekiz senenin ardından Astsubay olan babasının emekliliğini istemesinin sonrasında doğmuş olduğu Bursa ilimize tekrar dönüş yapmışlardır.Bursa’ya döndükten sonra toplam 4 sene burada yaşamış ardından babası ile annesi evliliklerini bitirince oda annesi ve ablasınla beraber İstanbul’a gitmiş ve burada teyzesinde kalmaya başlamışlardır.Boyu 1,65’dir.

Çocukluk zamanlarının bir çoğunu Bursa ile Adana’da geçirmiş olan oyuncu gençlik zamanlarını ise İstanbul’un Kadıköy ilçesinde geçirmiştir.Kadıköy’de bulunan liseyi bitirmesinin ardından hemen Müjdat Gezen Sanat Merkezine girerek burada Tiyatro bölümünü okumuştur.

visum china
visum china

Oyunculukta gerçekleştirmiş olduğu ilk başarı Ruhsar adındaki dizide rol almasıyla gerçekleşmiştir.Bu dizide yer almasından sonra 2000 ve 2004 tarihlerinde yine başka dizilerde roller almıştır.

En önemli oyunculuğunu gösterdiği dizi ise Küçük Sırlar ismindeki dizidir.1. ve 2. sezonda bu dizide yer almış olan oyuncu gayet başarılı bir oyunculuk göstermiştir.

2010 tarihinle 2013 tarihlerinde iki defa tiyatro oyununda yer alan oyuncunun oynamış olduğu oyunlardan ilki Punk Rock isimli oyun diğeri ise Kabin oyunudur.

İlerleyen senelerde şarkıda söylemek istediğini söyleyen oyuncu Gonca Vuslateri aynı zamanda Dj’lik yapmaktadır.

gonca-vuslateri-biyografisi

Gonca Vuslateri Oynadığı Diziler ve Filmler

2018 – Tehlikeli Karım
2017 – Dügüm Salonu (Film)
2016 – Anne
2015 – Bizans Oyunları (Film)
2011 – Yalan Dünya
2011 – Yerden Yüksek
2010 – Küçük Sırlar
2009 – Bornova Bornova (Film)
2006 – Kız Babası
2004 – Büyük Buluşma
2000 – Eyvah Kızım Buyudu
1997 – Ruhsar

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.