Gonzalo Plata kimdir, nereli, Gonzalo Plata kaç yaşında, Gonzalo Plata boyu, kilosu kaç, Gonzalo Plata kariyeri, hangi takımlarda oynadı?

Gonzalo Plata Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Ekvador milli takımında forma giyen Gonzalo Plata kimdir, nereli, Gonzalo Plata kaç yaşında, Gonzalo Plata boyu, kilosu kaç, Gonzalo Plata kariyeri, hangi takımlarda oynadı? İşte Gonzalo Plata hakkında detaylar.

Gonzalo Plata Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gonzalo Jordy Plata Jiménez 1 Kasım 2000 tarihinde Ekvador’un Guayaquil kentinde dünyaya gelmiştir. Gonzalo Plata orta saha pozisyonunda görev yapan Ekvadorlu millî futbolcudur. Real Valladolid’de forma giymektedir.

Gonzalo Plata Boyu Kaç?

Gonzalo Plata 1.78 boyundadır.

Gonzalo Plata Kaç Kilo?

Gonzalo Plata 65 kilodur.

Gonzalo Plata Kariyeri

  • 2018-2019 Independiente
  • 2019- Sporting CP
  • 2021- Real Valladolid

Gonzalo Plata hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.