Görkem Sevindik Kimdir Biyografisi Hayatı

Görkem Sevindik Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizinin en önemli oyuncularından biri olmuş ve ismi bu diziyle beraber bütünleşmiş olan bu dizide toplam 6 sezon boyunca yer alan ünlü oyunculardan Görkem Sevindik kimdir? hazırlamış olduğumuz bu yazı ile oyuncunun biyografisini okuyabilirsiniz.

Görkem Sevindik Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Oyuncu Görkem Sevindik 17.10.1986 doğumlu Adanalı bir oyuncudur.Okula Adana’da başlamış olan isim eğitiminin geri kalan bölümlerinide burada bitirmiştir.Çocuk çağlarından itibaren oyunculuk mesleğini yapmak istemiş olan isim o yıllardan itibaren Tiyatroya merak salmıştır.Azmi ile beraber çalışkanlığının ortak bir şekilde ilerlemesiyle beraber bugünlere gelmiş ve bir çok insanın tanıdığı ünlü bir oyuncu olmuştur.

Görkem Sevindik hedeflerine ulaşabilmek için öncelikle Adana’dan İstanbul’a gitmiş ve burada Müjdat Gezen Sanat Merkezine yazılmıştır.Güzel bir eğitim programınla beraber, kendisini ilerletmeyi başarmış ve öncelikle bazı Tiyatro oyunlarında roller almıştır.Ufak rollerle başlamış olduğu serüvende zamanla kendini çok daha iyi bir şekilde göstermiş ve dizilerde roller almaya başlamıştır.

visum china
visum china

Bir dönem Best Model yarışmasınada katılmış olan isim bu yarışmada herhangi bir derece alamamıştır.Bu yarışmadan sonra oyunculuğa sıkı sıkı bağlanmış ve daha fazla bu meslekle ilgili çalışmalar yapmıştır.Raci Şaşmaz ile tanışmasının ardından hayatı olumlu bir şekilde değişmiş ve Kurtlar Vadisi gibi izleyicisi çok olan bir dizide rol almaya başlamıştır.Canlandırmış olduğu karakter ve başarılı rolünle beraber İnsanların onu tanımasını sağlamış ve bu sayede iyi bir oyuncu olmuştur.

2011’de Kurtlar Vadisi Pusu’da rol alarak oyunculuğa çok önemli bir dizi ile çok hızlı bir giriş gerçekleştirmiştir.Ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde rol alan oyuncu son olarak ise Söz isimli Star Tv’nin iddialı dizilerinden birinde oynamaktadır.

Görkem Sevindik Oynadığı Diziler Nelerdir?

2011 – Kurtlar Vadisi Pusu
2011 – Kalbim Seni Seçti
2017 – Söz

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Ben de bu günleri göreceğim inşallah ve benimde en büyük hedefim oyuncu olmak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.