Gözde Çığacı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gözde Çığacı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Genellikle dizi oyuncularınla ilgili yayınladığımız biyografilerimize hızımızı hiç kesmeden devam ediyoruz.Bu yazımızda sizlere genç ve bir o kadarda hoş bir oyuncu olan Gözde Çığacı kimdir kaç yaşında boyu kaç? gibi soruların cevaplarını yazacağız.

Gözde Çığacı Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Gözde Çığacı 1991 doğumlu olan 25 yaşında İzmirli oyuncudur.Minik yaşlarda bulunduğu vakitlerde müzikle ilgilenmesine rağmen gençlik çağlarından itibaren oyunculuğa yönelmiştir.Eğitiminide bu yönde tamamlamış olan oyuncu Güzel Sanatlar Fakültesi’ni bitirmiştir.Gitar çalabilen oyuncu dizilerde rol alarak tecrübe kazanmıştır.Boyu 1.72’dir.

Çok güzel bir göz rengine sahip olan oyuncu gözlerinle beraber çok uyumlu bir yüze sahiptir.Oyunculuğa karar vermesi ise annesi ve babası sayesinde gerçekleşmiştir.Annesinin onu küçük yaşlardan itibaren tiyatro oyunlarına götürmesi onun ilgisini çekmiştir.Ailesi onun daha çok Avukatlık mesleği yönünde eğitim görmesini istesede o oyuncu olmayı kafasına koymuş ve bir gün babasınında izlemiş olduğu bir tiyatro oyununda oynamıştır.O gün babası onun oyunculuğunu izledikten sonra ağlamış ve ünlü oyuncunun arkasında durarak oyunculuğa onay vermiştir.

İstanbul ve İzmir’i çok seven olan oyuncu iki şehirede birbirinden fazla önem veriyor.İzmir’de olduğunda İstanbul’a gitmeyi özlüyor İstanbul’da yaşadığı sırada ise İzmir’i özlüyor.Tabiki bunda İzmir’de doğmasınında payı çok yüksek.Her ne kadar İstanbul’da yaşıyor olsada İzmir onun için vazgeçilmezlerden biri.

gozde-cigaci-biyografi

Gözde Çığacı Oynadığı Diziler ve Filmler

2011 – Ana Yüreği
2011 – Kuzey Güney
2011 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – Bugünün Saraylısı
2014 – Unutursam Fısılda
2014 – Yılanların Öcü
2015 – Kördüğüm



Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın