Gözde Çığacı Kimdir Hayatı Biyografisi

Gözde Çığacı Kimdir Kaç Yaşındadır Boyu Kaç?

Genellikle dizi oyuncularınla ilgili yayınladığımız biyografilerimize hızımızı hiç kesmeden devam ediyoruz.Bu yazımızda sizlere başarılı ve bir o kadar da hoş bir oyuncu olan Gözde Çığacı kimdir kaç yaşındadır boyu kaç? gibi soruların cevaplarını yazacağız.

Gözde Çığacı Kimdir? Biyografisi

Gözde Çığacı, 17.09.1991 yılında dünyaya gelmiş olan İzmirli bir oyuncudur.Çocukluk çağlarında genellikle müzik ile iç içe olan isim aradan geçen zaman ile birlikte kendini oyunculuğa daha yakın bulmaya başlamış ve bu alanda eğitim almıştır.Mezun olmuş olduğu Üniversite Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesidir.

Gözde Çığacı’nın boyu 1.72 cm, kilosu 58, burcu Başak ve göz rengi ise mavidir.

Okul yıllarındayken lisenin tiyatro kulübünde yer alan isim, 16 yaşındayken İzmir’de bulunan Teyatora Der adındaki grupa katılmış ve bazı oyunlarda rol almaya başlamıştır.O yıllarda ailesi oyunculuğa pek sıcak bakmamış olsa da bir gün babası onun Tiyatro oyununu izlemeye gelmiş ve o saatten sonra kızının oyunculuğu çok istediğini görerek ona destek vermeye başlamıştır.

2011 yılında “Ana Yüreği” dizisi ile profesyonel olarak kariyerine başlayan isim aynı tarihte “Sen De Gitme” ve “Muhteşem Yüzyıl” dizilerinde rol almıştır.2015 yılında “Kördüğüm”, 2017 yılında “Ateş Böceği” ve 2018 yılındaki “Dudullu Postası” dizileri oyuncunun kariyerinde ön plana çıkmış olan dizilerdir.

gozde-cigaci-biyografisi

Gözde Çığacı Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2018 – Trust (Film)
2018 – Dudullu Postasi
2017 – Ates Böcegi
2015 – Kördügüm
2014 – Yilanlarin Öcü
2014 – Unutursam Fısılda
2013 – Bugünün Saraylisi
2011 – Kuzey Guney
2011 – Muhtesem Yüzyıl
2011 – Sen De Gitme
2011 – Ana Yüregi

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir