Gözde Fidan Kimdir?

Gözde Fidan Kimdir?

Oyunculuk yapmaya başlamadan önce kendini katılmış olduğu Güzellik yarışması ile göstermiş ünlü isimlerden biri olan Gözde Fidan kimdir? nereli, kaç yaşında, boyu ve kilosu nedir? bu soruların tüm cevaplarını sizler için hazırladık.

Gözde Fidan Biyografisi

1 Haziran 1991 tarihinde İzmir’de hayata gözlerini açan Gözde Fidan, 1.78 metre boyunda, 54 kilo ve İkizler burcudur.İlk olarak 2009 tarihinde Miss Model Of Turkey yarışması ile beraber adını duymuş olduğumuz güzel isim akabinde ise oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır.

Oyunculuk eğitimleri almaya başlaması ile beraber aynı yıl Best Model Of Turkey yarışmasına katılmış olan isim bu yarışmanın dördüncüsü seçilmiştir.kimdirkim-com 2011 tarihinde ilk oyunculuk deneyimini “Cennetin Sırları” isimli dizi ile birlikte gerçekleştirmiş olan güzel oyuncu, bu dizide Selen karakterini canlandırmıştır.

2014 tarihinde “İçimdeki Ses” adındaki filmle beraber filmlerde de rol almaya başlamış olan ünlü isim, 2019 tarihinde ise “Güvercin” isimli dizinin kadrosuna dahil edilerek bu dizide rol almıştır.

Gözde Fidan Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2019 – Güvercin
2014 – İçimdeki Ses (Film)
2011 – Yalan Dünya
2011 – Cennetin Sırları

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın