Gözde Kırtaş Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gözde Kırtaş Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Youtube’de en fazla izlenen kliplerden biri olan ve büyük bir rekorla beraber bu yazıyı yazdığımız sırada 180 milyon izleyicisi olmuş belkide 200 milyonu aşacak Yansın Geceler adındaki şarkının klibindeki kızı çoğumuz merak etmiştir.Bu yazımızda Yansın Geceler klibindeki kız olan Gözde Kırtaş kimdir? biyografisi.

Gözde Kırtaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yansın Geceler isimli şarkının klibinle beraber tanıma şansı bulduğumuz güzel isim Gözde Kırtaş 1993 senesinde Afyon’da dünyaya gözlerini açmıştır.Yaklaşık olarak sekiz senedir ailesinin Denizli’de yaşadığını belirten isim, babasının emekli olmasının ardından ailesinle beraber Denizli’ye taşınmışlar ve yaşamlarını burada sürdürmüşlerdir.

Danscılığa Antalya’da başlamış olan isim ardından ise Denizli’ye ailesinin göç etmesinin ardından mesleğini burada yapmaya başlamıştır.Kendisine dans hocalığı teklif edilince teklifi kabül etmiş ve toplam dokuz ay süresince dans hocalığı yapmıştır.Bir çok mesleği aynı anda yürütmeyi başarmış güzel isim hem dans eğitmenliği hemde garsonluk yapmaktadır.

visum china
visum china

Yansın Geceler klibinde oynaması ise şu şekilde gerçekleşmiştir : Bir gün Younow’da canlı yayın yaptığı sırada canlı yayına klibinde rol aldığı şarkının söyleyenleri katılmış ve ona klibte rol alırmısın teklifi sunmuştur.Teklifi ilk yazdıklarında geri çevirmiş ama onlarla iddiaya girerek 15 bin beğeni gelirse oynayacağını söylemiştir.Yayının bitmesine çok az bir süre kala birden 15 bin beğeni gelmiş ve bu nedenle iddiayı kaybederek klipte rol almıştır.

Klipte rol almasının ardından bazı kötü tepkilerin geldiğini belirtmiş olan Gözde Kırtaş klibin bu kadar çok izleneceğini bilseydim klipte rol almazdım demiştir.Özellikle ailesinden almış olduğu tepkiler onu biraz üzmüş ve zamanla ailesi onun nasıl biri olduğunu bildiği için bu konu çok daha fazla uzamadan kapanmıştır.

Klibin bu kadar fazla izlenmesinin ardından çok sayıda reklam ile dizilerden teklifler alan güzel isim Gözde Kırtaş ayrıca Djlik eğitimleri almaya başlamıştır.

Rol almış olduğu Yansın Geceler klibinle ilgili en çok sorulan sorulardan biride aldığı ücrettir.Güzel isim bu oynamış olduğu klipten herhangi bir ücret almamıştır.

Youtube’de yayınlanan klibin altında yazan yorumları okuduğu zaman çok güzel yorumların olduğunu gören Gözde Kırtaş, aynı zamanda çok kötü yorumlarında olduğunu söylüyor.Bu klibin ardından çok sayıda evlilik teklifi aldığınıda sözlerine ekliyor.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Gözde Kırtaş

    En beğendiğim ve gerçeğe en yakın yazı bu olmuş sanırım . Teşekkür ederim ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.