Gözde Kuyumcu kimdir, nereli, Gözde Kuyumcu kaç yaşında, Gözde Kuyumcu eğitimi, ne mezunu?

Gözde Kuyumcu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Bloomberg HT’nin ekran yüzlerinden biri olan sunucu Gözde Kuyumcu kimdir, nereli, Gözde Kuyumcu kaç yaşında, Gözde Kuyumcu eğitimi, ne mezunu? İşte Gözde Kuyumcu hakkında detaylar.

Gözde Kuyumcu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gözde Kuyumcu aslen Trabzonlu’dur. İsviçre’de dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi’nde Küresel İlişkiler üzerine tamamladı. 2009 yılında medya sektörüne atıldı. SKY Türk, NTV ve STAR TV’de muhabir olarak çalıştı. Londra’da BBC Türkçe departmanında editör ve muhabirlik yaptı. Ekotürk Tv’de Yatırım Dünyası ve Küresel Bakış programlarını hazırladı ve sundu. 2019 yılının Aralık ayında Bloomberg HT kadrosuna katıldı. Kapanışa Doğru ve Günden Kalanlar programlarını sunmaktadır.

Gözde Kuyumcu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir