Gözde Mukavelat Kimdir?

Gözde Mukavelat Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Hem dizilerdeki başarısı hemde Güzelliğinle sevilen oyuncularından biri olan Gözde Mukavelat Kimdir nereli kaç yaşında?

Gözde Mukavelat Kimdir?

Ünlü Güzel Oyuncu 9 Eylül 1977 tarihinde Kocaeli İzmit’te doğmuştur.1977 tarihli doğuma sahip olsada pek yaşını göstermeyen ünlülerimizdendir.Dans konusunda eğitim almış aynı zamanda hem diziler hemde reklamlarda oynamıştır.

2007 tarihinde Fox Tv ekranlarında yayınlanan Arka Sıradakiler isimli diziyle kendini göstermiştir.Arka Sıradakiler isimli dizide Büşra karakterini oynamıştır.Büşra Lise öğrencisi bir kız olarak rol almıştır.Bu diziden önce ve sonrasında birçok dizide oynadığı halde en cok kendini gösterdiği dizi bu olmuştur.2013 tarihinde ise Küçük Gelin İsimli dizide başrol oyuncusu olmuş fakat sonra diziden ayrılmıştır.Bu dizidede önemli rol ile Öğretmen Meleği canlandırmıştır rolünle beraber sevilen biri olmuştur.

2015 tarihinde Filinta dizisi ile tekrar ekranların karşısına çıkmış bu dizide Melek karakterini canlandırmıştır.Ünlü Oyuncu son olarak kısa süre önce Acil Aşk Aranıyor dizisi Özge karakteri ile diziye dahil olmuştur.

gozde-mukavelat-biyografi

Boyu kaç? boyu 1.68 dir.

Gözde Mukavelat Oynadığı Diziler

– 2004 – Avrupa Yakası – (Ela)
– 2006 – Yalancı Yarim – (Berrak Hemşire)
– 2006 – Doktorlar – (Deniz Deren)
– 2007 – Arka Sıradakiler (Büşra)
– 2009 – Unutulmaz (Nisa)
– 2009 – Çılgın Kanal
– 2013 – Küçük Gelin
– 2015 – Filinta (Melek)
– 2015 – Acil Aşk Aranıyor (Özge)
– 2017 – Kizlarım İçin

Gözde Mukavelat Resimleri

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.