Gözde Türker kimdir, nereli, Gözde Türker kaç yaşında, Gözde Türker boyu, kilosu kaç, Gözde Türker evli mi, eşi kimdir

Gözde Türker Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi, Eşi Kim?

Kardeşlerim dizisinde oynayan Gözde Türker kimdir, nereli, Gözde Türker kaç yaşında, Gözde Türker boyu, kilosu kaç, Gözde Türker evli mi, eşi kimdir gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Gözde Türker Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gözde Türker’in doğum tarihi 17 Eylül 1995’tir. Gözde Türker’in doğum yeri Bursa’dır. Aslen de Selanik göçmenidir. Gözde Türker küçük yaşlardan itibaren oyunculuk eğitimi almıştır. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nde Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır.

Gözde Türker’in ilk dizi deneyimi Muhteşem Yüzyıl dizisinde Safiye Sultan rolü ile oldu. Daha sonra Poyraz Karayel, İstanbullu Gelin dizilerinde oynadı.

Gözde Türker son olarak Kardeşlerim dizisinde Harika Manyaslı karakterini oynamaktadır. Bu dizide 16 yaşında ve sahip olduklarını fazlasıyla farkında olup bununla övünen, bir takım psikolojik sıkıntılar yaşayan, ukalalığını bir güçmüş gibi kullanan ama özünde güçsüz bir genç kızı oynamaktadır.

Gözde Türker Evli mi?

Gözde Türker 2021 yılında iş adamı Anıl Güler ile evlendi.

Gözde Türker Boyu Kaç?

Gözde Türker’in boyu 1.73’tür.

Gözde Türker Kaç Kilo?

Gözde Türker 54 kilodur.

Gözde Türker Hangi Burç?

Gözde Türker’in burcu Başak’tır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.