Güçlü Soydemir Kimdir Biyografisi

Güçlü Soydemir Kimdir?

Arabesk müziğin sevilen isimlerinden biri olan ve çıkarmış olduğu güzel albümlerle beraber kısa süre içerisinde sevilen bir şarkıcı olmayı başaran ünlü isim Güçlü Soydemir kimdir? şimdi bu sorunun cevabını sizlere en ufak ayrıntısına kadar aktaracağız.

Güçlü Soydemir Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Şarkıcı Güçlü Soydemir 23.08.1979 senesinde hayata İstanbul’da merhaba demiş olan bir isimdir.Aslen baba tarafından Erzincan nüfusuna kayıtlı olan şarkıcı ailenin 2 çocuğundan en küçük olanıdır.Okula İstanbul’da başlamış olan isim önce ilkokul ardından ortaokul ve lise ile okul hayatını bitirmiştir.Lise bittikten sonra babasının yanında çalışmaya başlamış olan isim ardından bir çok güzel şarkıyı seslendirmiş ve söz yazarlığı yapmış Uğur Bayar’ın yanına girerek burada çalışmıştır.Toplam beş yıl kadar burada çalışan isim ardından ise albüm çalışmalarını farklı bir şirket ile devam ettirmiştir.

Müziğe olan ilgisi nedeniyle küçük yaşlardan itibaren Müzik ile ilgilenmiş olan isim 2000 tarihinle beraber ilk albümünü çıkarmıştır.2000 tarihinde çıkarmış olduğu albümün ismini ise Yeminim Var koymuştur.İlk albümü dinleyiciler tarafından çok beğenilen ünlü isim esas yükselmesini ise ikinci albümle beraber gerçekleştirmiştir.Adı Sevda adındaki albümünü 2003 tarihine çıkarmış olan isim bu albümde seslendirmiş olduğu parçalarla çok iyi bir kitleye ulaşmıştır.

2005 senesinde yine çok kaliteli bir albüm çıkarmayı başaran isim bu albümüne Vuramam Sana adını vermiştir.Mükemmel parçaların yer almış olduğu bu albümün ardından ise ilahi albümü çıkarmış olan şarkıcı üst üste gayet sevilen albümlerle müzik dünyasının tanınan kişileri arasında yer almayı sürdürmüştür.

Güçlü Soydemir Albümleri

2013 – Su Tanesi
2012 – Ey Allah’ım
2009 – İlahiler 3
2008 – İlahiler 2
2008 – Her gün Aklımda
2007 – İlahiler
2005 – Vuramam Sana
2003 – Adı Sevda
2000 – Yemınım Var

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir