Gülay Afşar kimdir? Boyu Kilosu Evli mi?

Gülay Afşar Kimdir?

Televizyon dünyasının en deneyimli sunucuları arasında yer alan ve bu zamana kadar çeşitli Tv kanallarında izlediğimiz sunucu Gülay Afşar kimdir? kaç yaşında boyu kilosu nedir? evli mi? merak edilen cevapları ve ayrıntıları konumuzun içinde.

Gülay Afşar Biyografisi

1968 yılında İstanbul’da doğan Gülay Afşar, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi mezunudur. Siyaset konusunda eğitimini okulda almış olan isim, ekonomi konusunda eğitimini de çalışmış olduğu yerlerde almıştır. Uzun süredir sunucu olarak çalışan isim doğum izinleri hariç ekranlara hiç ara vermemiştir.

Gülay Afşar’ın boyu 1.69 cm, kilosu ise 53’dür. Burcu ise Oğlak’tır.

Kariyerine öncelikle sunmuş olduğu Finans programları ile başlayan isim ilk olarak Kanal E ekranlarında çalışmıştır. Kanal E’nin ardından yoluna CNN Türk ile devam etmiş ve ardından ise CNBC-E kanalına geçmiştir.kimdirkim-com CNBC-e’den sonra Ntv’ye geçen isim halen Ntv kanalında “Gece Gündüz” programını sunmaktadır.

visum china
visum china

Evli olan ismin eşinin ismi Murat Afşar’dır. Çiftin 2 tane erkek çocuğu vardır ve yaşamını İstanbul Tarabya’da sürdürmektedir. Sunuculukta en büyük desteklerden birini eşinden aldığını söylemiş olan sunucu mutlu bir yuvaya sahiptir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir