Gülenay Yüce Kimdir?

Gülenay Yüce Kimdir?

Stv ekranlarında yepyeni bir program izleyicilerin karşısında oluyor.Yine gündüz kuşağında yer alan program saat 10.30’da izleyicileri ile buluşuyor.Bu yazımızda sizlere Pasta Börek programı sunuculuğunu yapan Gülenay Yüce kimdir nereli kaç yaşında? gibi soruların karşılığını bulacaksınız.

Gülenay Yüce Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Gülenay Yüce 1983 tarihinde Karadeniz bölgemizin batısında bulunan Karabük ilinde doğmuştur.2004 tarihinde Yazılım ile Programlama bölümünü bitirmiş ve ardından yaklaşık olarak 10 yıl kadar Bankacılık ile Yazılım ile ilgili işlerde çalışmıştır.Chefs Table Mutfak Okulu Pastacılık bölümünü bitirmiştir.Bölümünü bitirdikten sonra kısa bir süre kadar Asistan olarak bulundu ardından ise kendi açmış olduğu Atölye’de pasta tasarımları yapmaya başladı.

Stv ekranlarında Pazartesi’den itibaren başlayan Pasta Börek programında sunuculuk yapan olan Yüce programda sadece kendisi değil aynı zamanda konuklarında yemek yapacağı bir programı sunuyor.Özellikle Ev hanımlarının bugün ne yemek pişirsem sorusuna çözüm bulacak olan program iddialı bir şekilde hazırlanıyor.En Güzel şekilde pasta ve Börek tarifleri bu program aracılığı ile izleyenlerle paylaşılıyor.

Program 25 Mayısta ekranlarda başladı yayın saati olarak 10.30 olarak verilmiş durumda.İddialı yapımlarınla beraber izleyicilerin seveceği programları yapan Stv yine iddialı bir programı izleyicilerinle beraber.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın