Günay Yüce Coşkun
Günay Yüce Coşkun

Gülenay Yüce Kimdir?

Gülenay Yüce Coşkun, bir süredir FOX TV’de yayınlanan “Memet Özer’le Mutfakta” programında, şef Memet Özer’le beraber yemek tariflerini sunuyor. Daha önce de Stv ekranlarında bir program izleyicilerin karşısında olmuştu. STV’deki eski programı gündüz kuşağında yer alan program saat 10.30’da izleyicileri ile buluşuyordu.

Bu yazımızda sizlere yemek programlarında sunuculuklar yapan Gülenay Yüce kimdir, nereli, kaç yaşında gibi soruların yanıtlarını bulacaksınız.

Gülenay Yüce Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Gülenay Yüce 1983 tarihinde Karadeniz bölgemizin batısında bulunan Karabük ilinde doğmuştur. 2004 tarihinde Yazılım ile Programlama bölümünü bitirmiş ve ardından yaklaşık olarak 10 yıl kadar bankacılık, yazılım ile ilgili işlerde çalışmıştır.

Chefs Table Mutfak Okulu Pastacılık bölümünü bitirmiştir. Bölümünü bitirdikten sonra kısa bir süre kadar asistan olarak bulundu ardından ise kendi açmış olduğu Atölye’de pasta tasarımları yapmaya başladı.

Stv ekranlarında Pazartesi günleri yayınlanan Pasta Börek programında sunuculuk yapan olan Yüce programda sadece kendisi değil aynı zamanda konuklarında yemek yapacağı bir programı sunuyordu. Özellikle ev hanımlarının bugün ne yemek pişirsem sorusuna çözüm bulacak olan program iddialı bir şekilde hazırlanıyordu. En güzel şekilde pasta ve Börek tarifleri bu program aracılığı ile izleyenlerle paylaşılıyordu.

 

Günay Yüce
Günay Yüce Coşkun

 

Program 25 Mayıs’ta ekranlarda başlamıştı, yayın saati olarak 10.30 olarak verilmişti. İddialı yapımlarınla beraber izleyicilerin seveceği programları yapan Stv yine iddialı bir programı izleyicilerinle beraber olmuştu.2021 yılında ise halen FOX TV’de yayınlanan “Memet Özer’le Mutfakta” programında, şef Memet Özer’le beraber yemek tariflerini sunuyor ve O’na yardım ediyor.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir