Spiker Gülgün Feyman kimdir, Gülgün Feyman'ın hayatı, biyografisi, Gülgün Feyman kaç yaşında, Gülgün Feyman nereli, Gülgün Feyman evli mi?

Gülgûn Feyman Kimdir? Gülgûn Feyman Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Spiker Gülgün Feyman kimdir, Gülgün Feyman’ın hayatı, biyografisi, Gülgün Feyman kaç yaşında, Gülgün Feyman nereli, Gülgün Feyman evli mi? İşte Gülgün Feyman hakkında detaylar.

Gülgûn Feyman Kimdir?

Gülgûn Feyman 31 Mayıs 1958 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Türk haber spikeri.

Gülgûn Feyman Hayatı

Gülgûn Feyman Atatürk Üniversitesi’nden mezun olmuştur. İlk kez Erzurum Radyo ve Televizyonu’nda göreve başlamıştır. Oradan Ankara Radyosu’na tayin olmuştur. Bir Türk Müziği programı olan Hoş Sada isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Ümit Aktan ile beraber İyi Haftalar Türkiye isimli sabah programını 4 sene sunmuştur. Daha sonra haber merkezinde görev almaya başlamıştır.

visum china
visum china

Uzun yıllar TRT’de haber spikerliği yapan Gülgûn Feyman, 1990 yılında özel televizyon kanallarının kurulmasıyla birlikte Star TV, Show TV, tekrar Star TV, BRT, Flash TV gibi önemli kanallarda da spikerlik yapmıştır. Kendisi İstanbul Kadıköy’deki Kuşdili Eğitim Merkezi’nde diksiyon dersleri vermektedir. Bir taraftan okutmanlık da yapan Feyman, Beykent Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda da bir dönem ders vermiştir. Şu anda da görevine İstanbul Aydın Üniversitesi’nde devam etmektedir. Kanal T’de haber spikerliği yapan Gülgûn Feyman kısa bir süre süren bu görevinden de ayrılmıştır. Kanal 99’da Kanal 99 Ana Haber’i sunmuştur.

2012 yılında Meltem TV’de Faruk Karatay ile birlikte haberi sunmuştur. Feyman birkaç yıl Ulusal Kanal Ana Haber Bültenini sunmuştur. Bir süre Meltem TV ve Cem TV’de kısa süreli sunuculuk yapan Feyman, 11 Ekim 2021’de Flash TV yeniden kurulduktan bir süre sonra “Gülgûn Feyman ile Beni İkna Et” programını sunmaya başlamıştır.

Gülgûn Feyman Evli mi?

Gülgün Feyman ilk evliliğini 1983 yılında inşaat mühendisi Seçim Türkay Baysal ile yaptı. Pelin ve Meriç adlarında 1984 doğumlu ikiz kızları var. Gülgün Feyman, 12 Mayıs 2010 tarihinden itibaren doktor Tayfun Budak ile evlidir.

Gülgûn Feyman hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.