Gülhan Tekin kimdir, nereli, Gülhan Tekin kaç yaşında, doğum tarihi nedir, Gülhan Tekin evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Gülhan Tekin Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Gönül Dağı dizisinde Günşıl karakterini oynayan Gülhan Tekin hakkında merak edilenleri derledik. Peki Gülhan Tekin kimdir, nereli, Gülhan Tekin kaç yaşında, doğum tarihi nedir, Gülhan Tekin evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte Gülhan Tekin hakkında detaylar.

Gülhan Tekin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gülhan Tekin 3 Mayıs 1975 tarihinde dünyaya gelmiştir. Gülhan Tekin’in doğum yeri İzmir’dir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Dramatik Yazarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. 2004 senesinde BKM Mutfak ekibine katılmıştır. Gülhan Tekin Gönül Dağı dizisinde Günşıl karakterini oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Gülhan Tekin Evli mi?

Gülhan Tekin kiminle evli? Gülhan Tekin oyuncu Hasan Elmas ile 2015 yılında evlenmiştir.

Gülhan Tekin Instagram Hesabı

instagram.com/gulhantekin

Gülhan Tekin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.