Gülşah Fırıncıoğlu kimdir? nereli ve kaç yaşında?

Gülşah Fırıncıoğlu Kimdir?

Oyunculuk ve yönetmenlik alanında çok başarılı isimlerden biri olan ünlü isim Gülşah Fırıncıoğlu hakkında kapsamlı bilgilere yazımızda ulaşabilirsiniz.

Gülşah Fırıncıoğlu Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

27 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gülşah Fırıncıoğlu, İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünden mezun olmuş olan bir isimdir.Okul bittikten sonra Akademi35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimi alan isim, ayrıca Oyunculuk üzerine Yüksek lisans yapmıştır.

İlk olarak 2007 yılında “Annem” isimli dizi ile kameraların karşısına geçmiş olan güzel isim, bu dizide Derya karakterine hayat vermiştir.Bu dizi sonrası ise 2011 tarihinde toplam 3 sezon boyunca “Adını Feriha Koydum” dizisinde rol almıştır.Bu dizide ise canlandırdığı karakter Günce karakteri olmuştur.

2012 tarihinde “Veda” dizisinde yer alan oyuncu bu dizide ise Mualla karakterini canlandırmıştır.kimdirkim com ünlü oyuncu ayrıca 2011 ve 2013 tarihlerinde Favori Pırlanta ve Yemeksepeti reklamlarında oynamıştır.

Gülşah Fırıncıoğlu Rol Aldığı Diziler

2012 – Veda
2011 – Adını Feriha Koydum (Günce)
2007 – İstanbul Sokakları (Kısa Film)
2007 – Elif’in Günlüğü
2007 – Annem (Derya)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir