Gülşah İnce kimdir, Gülşah İnce nereli, Gülşah İnce'nin hayatı, biyografisi, Gülşah İnce kaç yaşında, Gülşah İnce boyu, kilosu kaç, Gülşah İnce evli mi, boşandı mı?

Gülşah İnce Kimdir? Gülşah İnce’nin Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Fox Tv muhabiri Gülşah İnce kimdir, Gülşah İnce nereli, Gülşah İnce’nin hayatı, biyografisi, Gülşah İnce kaç yaşında, Gülşah İnce boyu, kilosu kaç, Gülşah İnce evli mi, boşandı mı? İşte Gülşah İnce hakkında detaylar.

Gülşah İnce Kimdir, Kaç yaşında ve Nereli

Gülşah İnce 28 Mayıs 1986 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

İlk olarak Doğan Haber Ajansı ile birlikte meslek hayatına başlamış ve burada iki sene boyunca muhabirlik yapmıştır. 2008 yılından itibaren Fox Tv kanalında muhabir olarak yer almaktadır.

visum china
visum china

Boş zamanlarını genellikle çocuğu ile ilgilenerek geçiren başarılı muhabir, ayrıca resim çekmeyi çok sevmektedir. Düzenli olarak spor da yapan isim, doğada gezmekten de büyük keyif almaktadır.

Gülşah İnce Evli mi?

Gülşah İnce, 2012 yılında FOX TV’de haber sunuculuğu yapan Burak Birsen ile evlendi. Çiftin Beren adında bir kızı vardır. Bir süre sonra evliliklerini bitirmişlerdir.

Gülşah İnce Boyu, Kilosu Kaç?

Gülşah İnce 1.74 boyunda ve yaklaşık 60 kilo ağırlığındadır.

Gülşah İnce Burcu Nedir?

Gülşah İnce İkizler burcudur.

Gülşah İnce hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir