Gülşah İnce Kimdir?

Gülşah İnce Kimdir?

Fox Tv kanalının güzel muhabirlerinden biri olan ve özellikle önemli haberleri vermesiyle insanların tanıdığı Gülşah İnce kimdir? kaç yaşında, boyu, kilosu nedir? evli mi? tüm cevapları ve daha fazlasını makalemizin içinde bulabilirsiniz.

Gülşah İnce Kimdir, Kaç yaşında ve Nereli

28 Mayıs 1986 tarihinde Ankara’da doğan Gülşah İnce, 2008 tarihinden itibaren İstanbul’da yaşamaktadır. Çocukluğu Ankara’da geçen isim ortaokul yıllarından itibaren gazeteciliğe merak salmış ve istemiş olduğu mesleğin peşinden giderek başarılı bir muhabir olmuştur.

Gülşah İnce’nin boyu 1.74 cm, kilosu ise 60’dır. Gülşah İnce’nin burcu ise ikizlerdir.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesini bitirmiş olan güzel isim, ilk olarak Doğan Haber Ajansı ile birlikte meslek hayatına başlamış ve burada iki sene boyunca muhabirlik yapmıştır. Bu kanalın ardından yolu 2008 tarihinle birlikte Fox Tv ile kesişen isim o tarihten itibaren Fox Tv ailesi içerisinde yer almaktadır.

Gülşah İnce evli mi? 2012 tarihinde Burak Birsen ile nikah masasına oturmuş olan çiftin 2013 doğumlu Beren isimli kızları vardır.Kimdirkim.com Son zamanlarda eşinin soyadını kullanmayan isim acaba boşandı mı diye merak edilmektedir. Bu sorunun cevabına henüz ulaşamadık.

Boş zamanlarını genellikle çocuğunla ilgilenerek geçiren başarılı muhabir, ayrıca resim çekmeyi çok sevmektedir. Düzenli olarak spor da yapan isim, doğada gezmekten de büyük keyif almaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın