Gülşen Coşkun kimdir, kaç yaşında, nereli

Gülşen Coşkun Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

CNN Türk ekranlarında gördüğümüz Gülşen Coşkun’un hayatı hakkında merak edilenler. Gülşen Coşkun kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen ve internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Gülşen Coşkun Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gülşen Coşkun’un kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Gülşen Coşkun’un doğum tarihi 1985 yılıdır. Gülşen Coşkun doğum yeri Ankara’dır. Gülşen Coşkun lise eğitimini Bahçelievler Deneme Lisesinde tamamladı. Daha sonra Gülşen Coşkun Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde eğitim hayatını tamamladı. Gülşen Coşkun İngilizce bilmektedir.

Gülşen Coşkun kimdir, kaç yaşında, nereli

Gülşen Coşkun 2003 yılında Radyo Bilkent’te haber sunuculuğu yaptı. TRT Ankara Radyosu ve Star Haber’de staj yaptı. Gülşen Coşkun daha sonra stajyer olarak girdiği CNN Türk ekranlarında muhabir olarak görev almaya devam etmektedir.

Gülşen Coşkun ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir