Gülsim Ali Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gülsim Ali Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Özellikle Hanım Köylü isimli dizide dikkat çekmiş ve ardından ise son olarak Yüzleşme dizisinde rol almış, güzel oyuncular arasında olan Gülsim Ali kimdir kaç yaşında biyografisi oyuncuyu merak edenler için sizlerle.

Gülsim Ali Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Gülsim Ali, 1993 doğumlu olan bir oyuncudur.7 Sene önce başlamış olduğu televizyonlardaki oyunculuk kariyerini yeni diziler ile birlikte sürdürmektedir.Güzel fiziği ve gözleri ile beraber Bulgaristan’da düzenlenmiş olan En iyi Model yarışmasına kartılmış ve derece alarak Bulgaristan’da tanınmıştır.

Atv televizyonunda 2012 tarihinde yayınlanmış olan Son Yaz Balkanlar isimli dizi onun ilk televizyona çıktığı yapım olmuştur.Toplam 4 tane Dünya çapında değerli olan dil bilen oyuncu şu dilleri bilmektedir : Türkçe, Japonca, İngilizce ve Bulgarca.Dil öğrenmek gerçekten çoğu kişiye göre zordur ve oyuncu 4 tane çok önemli dili konuşarak bir çok ülke vatandaşı ile sorunsuz iletişim kurabilir.

İlk dizisi ile halktan geçer puan aldıktan sonra ikinci dizisi olan Seddülbahir 32 Saat dizisinde oynamaya başladı.Bu dizide hemşire bir karakteri canlandırdı.Bu diziden sonra 2016 tarihinde Hanım Köylü Dizisinde rol aldı.

Son olarak 2017 tarihinde Diriliş Ertuğrul dizisinde izlediğimiz oyuncu, 2019’da ise Yüzleşme dizisinin kadrosuna dahil edildi.Beğenilen oyuncu dizilerine devam ederken başarılarını da sürdürüyor.

Gülsim Ali Oynadığı Diziler

2012 – Son Yaz Balkanlar
2014 – Seddülbahir 32 Saat
2016 – Hanım Köylü
2017 – Diriliş Ertuğrul
2019 – Yüzleşme

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın