Gülsim Ali Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gülsim Ali Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gönül Dağı dizisinin Dilek’i başarılı oyuncu Gülsim Ali hakkında merak edilen bilgiler ve Gülsim Ali kimdir, Gülsim Ali hayatı, Gülsim Ali kaç yaşında ve Gülsim Ali biyografisi gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Gülsim Ali Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Gülsim Ali ‘nin doğum tarihi 18 Şubat 1992’dir. Gülsim Ali ‘nin  doğum yeri Bulgaristan’ın Rusçuk şehridir. Bulgaristan ülkesinde yaşayan bir Türk ailesinin kızıdır. Gülsim Ali ayrıca Türkçe dışında birçok dil bilmektedir. Gülsim Ali hangi dilleri biliyor diye sorarsanız kendisi Bulgarca, Türkçe, İngilizce ve Japonca dillerini iyi derecede konuşmaktadır. 2012 yılında başlamış oyunculuk kariyerini yeni diziler ile birlikte sürdürmektedir. Güzel fiziği ve gözleri ile beraber Bulgaristan’da düzenlenmiş olan Super Model yarışmasına katılmış ve derece alarak Bulgaristan’da tanınmıştır.

Gülsim Ali kimdir, Gülsim Ali kaç yaşında

Gülsim Ali’nin Boyu ve Kilosu

Gülsim Ali boy kilosu 1.76 metre ve 74 kilodur.

Gülsim Ali’nin Oynadığı Diziler

ATV televizyonunda 2012 tarihinde yayınlanmış olan Son Yaz Balkanlar isimli dizi onun ilk televizyona çıktığı yapım olmuştur. 2015 yılında Son Çıkış dizisi ile ekranlara çıktı.  Seddülbahir 32 Saat dizisinde Zeliha rolü ile başrol oynamaya başladı. Bu diziden sonra 2016 tarihinde Hanım Köylü dizisinde rol aldı.

2017 tarihinde Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan Hatun karakteri ile izlediğimiz oyuncu, 2019’da ise Yüzleşme dizisinin kadrosuna dahil edildi. 2019-2020 yıllarında bu sefer Gülsim Ali Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal olarak ekranlara geldi. Son olarak Gülsim Ali Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterine hayat vermektedir. Beğenilen oyuncu dizilerine devam ederken başarılarını da sürdürmektedir.

Gülsim Ali nereli ve hangi dilleri bilmektedir

Gülsim Ali Filmografi

  • 2012 – Son Yaz Balkanlar
  • 2015 – Son Çıkış
  • 2016 – Seddülbahir 32 Saat
  • 2016 – Hanım Köylü
  • 2017 – Diriliş Ertuğrul
  • 2019 – Yüzleşme
  • 2019-2020 – Payitaht Abdülhamid
  • 2020 – Gönül Dağı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın