Gülsim Ali Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gülsim Ali Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Özellikle Hanım Köylü isimli dizide dikkat çekmiş ve ardından ise son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almış, güzel oyuncular arasında olan Gülsim Ali kimdir kaç yaşında biyografisi oyuncuyu merak edenler için sizlerle.

Gülsim Ali Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Gülsim Ali, 1993’lü olan bir oyuncudur.4 Sene önce başlamış olduğu televizyonlardaki oyunculuk kariyerini Hanım Köylü dizisi ile sürdürüyor.Güzel fiziği ve gözleri ile beraber Bulgaristan’da düzenlenmiş olan En iyi Model yarışmasına kartılmış ve derece alarak Bulgaristan’da tanınmıştır.

Atv televizyonunda 2012 tarihinde yayınlanmış olan Son Yaz Balkanlar isimli dizi onun ilk televizyona çıktığı yapım olmuştur.Toplam 4 tane Dünya çapında değerli olan dil bilen oyuncu şu dilleri bilmektedir : Türkçe, Japonca, İngilizce ve Bulgarca.Dil öğrenmek gerçekten çoğu kişiye göre zordur ve oyuncu 4 tane çok önemli dili konuşarak bir çok ülke vatandaşı ile sorunsuz iletişim kurabilir.

İlk dizisi ile halktan geçer puan aldıktan sonra ikinci dizisi olan Seddülbahir 32 Saat dizisinde oynamaya başladı.Bu dizide hemşire bir karakteri canlandırdı.

Diriliş Ertuğrul dizisinin ardından şu an için herhangi bir dizide göremediğimiz oyuncu yeni sezonla beraber tekrar ekranlarda olabilir.Yeni dizide rol alırsa oyuncu konumuzu bizde güncelleyeceğiz.

Oynadığı Diziler

2012 – Son Yaz Balkanlar
2014 – Seddülbahir 32 Saat
2016 – Hanım Köylü
2017 – Diriliş Ertuğrul

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın