Günay Uslu kimdir, nerelidir. Günay Uslu kaç yaşında, Günay Uslu hayatı ve biyografisi

Günay Uslu Kimdir?

Hollanda’nın Türk Bakanları son zamanların en çok kişilerinden. Demokratlar 66 Parti üyesi Günay Uslu kimdir, nerelidir. Günay Uslu kaç yaşında, Günay Uslu hayatı ve biyografisi.

Günay Uslu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Günay Uslu 25 Ekim 1972 tarihinde dünyaya gelmiştir. Günay Uslu ise Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde dünyaya gelmiştir. Amsterdam’da yaşamaktadır. Belgesel yapımcısı Meral Uslu ile girişimci Atilay Uslu’nun kız kardeşidir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Amsterdam Üniversitesi’nde kültür tarihi üzerine doktora yapan 49 yaşındaki Günay Uslu, Avrupa kültür tarihi, mirası ve müzeler konusunda uzman. Yeni hükümette Medya ve Kültürden Sorumlu Devlet Bakanlığı görevini üstlenecek.

Günay Uslu Evli mi?

Günay Uslu evli ve bir kızı bir oğlu var.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir