Günay Uslu kimdir, nerelidir. Günay Uslu kaç yaşında, Günay Uslu hayatı ve biyografisi

Günay Uslu Kimdir?

Hollanda’nın Türk Bakanları son zamanların en çok kişilerinden. Demokratlar 66 Parti üyesi Günay Uslu kimdir, nerelidir. Günay Uslu kaç yaşında, Günay Uslu hayatı ve biyografisi.

Günay Uslu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Günay Uslu 25 Ekim 1972 tarihinde dünyaya gelmiştir. Günay Uslu ise Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde dünyaya gelmiştir. Amsterdam’da yaşamaktadır. Belgesel yapımcısı Meral Uslu ile girişimci Atilay Uslu’nun kız kardeşidir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Amsterdam Üniversitesi’nde kültür tarihi üzerine doktora yapan 49 yaşındaki Günay Uslu, Avrupa kültür tarihi, mirası ve müzeler konusunda uzman. Yeni hükümette Medya ve Kültürden Sorumlu Devlet Bakanlığı görevini üstlenecek.

Günay Uslu Evli mi?

Günay Uslu evli ve bir kızı bir oğlu var.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.