Güneş Zavrak kimdir? kaç yaşında boyu kilosu nedir?

Güneş Zavrak Kimdir?

Az sayıda yapımda yer almasına rağmen hatırı sayılır bir fan kitlesi bulunan güzel oyuncu Güneş Zavrak kimdir? kaç yaşında? boyu kilosu nedir? sizlere bazı projelerde rol almayı sürdüren ünlü oyuncunun özgeçmişini sunacağız.

Güneş Zavrak Biyografisi

24 Aralık 1988 tarihinde Eskişehir ilimizde hayata gözlerini açan Güneş Zavrak, kısa bir süre kadar Eskişehir’de yaşadıktan sonra küçük yaşlardayken ailesi ile birlikte İstanbul’a taşınmıştır.İstanbul’da ilkokula başlayan güzel oyuncu Yeniköy İlköğretim Okulu mezunudur.

Güneş Zavrak’ın boyu 1.73 cm, kilosu ise 54’dür.Burcu ise Oğlak’tır.

İlköğretim sonrası annesinin işinden ötürü Ankara’ya yerleşen ünlü oyuncu, lise eğitimini burada tamamlamış ve Ankara Mobil Anadolu Lisesi’nde eğitim görmüştür.Lise sonrası yine Ankara’da eğitimine devam etmiş olan isim, Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi bölümünden mezun olmuştur.

İlk olarak bazı firmaların reklamlarında boy göstermiş olan oyuncu, ardından ise sinema ve dizi projeleri içerisinde roller üstlenmeye başlamıştır.kimdirkim.com oynamış olduğu reklamlar Turkcell ve Petrol Ofisi reklamıdır.

2010 yılında “Kaybedenler Kulübü” adındaki sinemada rol alan ünlü isim, ardından ise 2011 yılında “Pis Yedili” dizisinde 3 sezon oynamıştır.Güzel oyuncu Son olarak “Ayrılsak da Beraberiz” ve “Elimi Bırakma” dizilerinde yer almıştır.

Güneş Zavrak Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2018 – Elimi Bırakma (Mine)
2015 – Ayrılsak da Beraberiz
2011 – Pis Yedili
2010 – Kaybedenler Kulübü (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.