Gupse Özay Kimdir Kaç Yaşındadır Biyografisi Boyu

Gupse Özay Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Onun kadar kendini değiştirmeyi bilen, onun kadar farklı imajlara bürünebilen herhalde fazla ünlü yoktur.İşte Türkiye’nin yakından tanımış olduğu Sempatik bayanlardan Gupse Özay kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? işte detaylarıyla sizin için oluşturduğumuz yazımız.

Gupse Özay Kimdir Kaç Yaşındadır Nerelidir?

Gupse Özay ünlülerimiz arasında en dikkat çeken il olmayı başarmış, genelde güzelleri ile ünlenmiş İzmir’de hayata merhaba demiştir.Ünlü oyuncunun doğum yılı 1984’dür.Mayıs’ın 30’unda doğan oyuncunun Annesi Mimar, babası ise Avukattır.Boyu 1.70’dir.

İzmir’de çocukluk ve gençlik yıllarını yaşayıp ayrıca Ege Üniversitesi’nin Televizyon Radyo bölümünde üniversiteyi bitirmiştir.Ege Üniversitesi’nde okuduğu senelerde arkadaşlarınla beraber bir belgesele imza atmıştır.Belgesel çok beğenilmiş ve ödül almıştır.Dört sene boyunca Reklamların yazarı olmuş sonrasında ise işi bırakarak dizilerle ilgilenmeye başlamıştır.İzmir Çetesi ile Çocuklar Duymasın adındaki dizilerin senaryosunda görev yaptı.

Yalan Dünya dizisinde oynaması ise Gülse Birsel’in onu kadroya alması ile gerçekleşmiştir.Bir gün Youtube’de onun videolarını izlemiş ve hemen diziye onu katmıştır.Yalan Dünya dizisinde Nurhayat ile ekrana gelmiştir.

Gupse Özay Dizinin ilk sezonundaki performansı ile beraber aynı sene içersinde 2 ödül birden almıştır.Hem Altın Kelebek hemde Antalya Tv ödülleri aldığı ödüllerdir.

Bir dönem Kanal D ekranlarında gösterilmiş Rekorlar Dünyası ismindeki programı sunmuştur.Korku Filmi izlemeyi seven oyuncu aynı zamanda resim konusunda da oldukça iyidir.

gupse-ozay-biyografi

Oynadığı Filmler ve Diziler

2005 – Sessiz Gece
2011-2014 Yalan Dünya (Dizi)
2014 – Deliha(Film)
2015 – Ters Yüz(Film)
2016 – Görümce (Film)
2016 – Küçük Esnaf (Film)
2017 – Tatlım Tatlım (Film)
2018 – Deliha 2 (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

6 Yorum Bırak

  1. elçinin yanında gupse duramaz bile barışın beyni tramva mı atlatıyo elçin varken çirkin gupse ne alaka ıyyyyyyy!!!!

  2. s. saka@gmail.com

    Bizim dilde bu duruma, “kel alaka” denir. Barış beyin gözlerine perde indi sanırım.

  3. Ama çok komik bir kız ve ayrıca Yalan Dünyada oynuyor

  4. BARIŞ ARDUÇ HAYRANI

    bence gupse güzel e barış doğuştan karizmatik gupsenin doğal hareketleri filan çok hoş ikizi de yakışıyor Allah hayırlısını nasip etsin ikiside kaderlerinde varsa Allah yollarını acık eylesin bu durumdada bize Amin demek düşer AMİNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!

  5. Buse cim oyuncularin ozel hayatlarina karismayalim lutfen biz de isteriz elbet elcinle birlikte olsun diye ama olmayinca olmuyomus iste yanibu karari biz degil onlar veriyolar canisi??????????

  6. gupse guzel bi kiz ama baris anduc onunla nasl sewgili olmus hala anlamis degilim lutfn o kizdan ayril senin rol arkadasin defneyle sewgili ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.