Gürcan Bilgiç kimdir, kaç yaşında, nereli, Gürcan Bilgiç'in babası kimdir, kimin oğlu?

Gürcan Bilgiç Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Aspor’da yorumcu olarak gördüğümüz Gürcan Bilgiç ile ilgili merak edilenler. Gürcan Bilgiç kimdir, kaç yaşında, nereli, Gürcan Bilgiç’in babası kimdir, kimin oğlu? gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Gürcan Bilgiç Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gürcan Bilgiç kaç yaşında? Gürcan Bilgiç 1965 yılında dünya gelmiştir. Gürcan Bilgiç’in doğum yeri İstanbul’dur. Gürcan Bilgiç’in babasının adı Necati Bilgiç, annesinin adı ise Perihan’dır. Gürcan Bilgiç’in babası usta gazeteci Necati Bilgiç’tir. Necati Bilgiç ayrıca Hıncal Uluç‘un dayısıdır. Gürcan Bilgiç üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde tamamlamıştır. Gürcan Bilgiç evli ve 2 çocuğu vardır.

Gürcan Bilgiç ilk olarak Cumhuriyet Gazetesi’nde başlamış, daha sonra kariyerini Milliyet Gazetesi’nde devam ettirmiştir. Uzun yıllar burada çeşitli görevler almıştır. Gürcan Bilgiç 2003 yılında Fotomaç gazetesinde görev almaya başlamıştır. Daha sonra Sabah gazetesi ve TRT’de çalışmıştır. Gürcan Bilgiç son olarak Aspor ekranlarında yorumcu olarak yer almaktadır. Gürcan Bilgiç yazılarını Sabah ve Fotomaç gazetesinde yayınlamaktadır.

visum china
visum china

Gürcan Bilgiç ile ilgili değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.