Gürcan Bilgiç Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Gürcan Bilgiç Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Aspor’da yorumcu olarak gördüğümüz Gürcan Bilgiç ile ilgili merak edilenler. Gürcan Bilgiç kimdir, kaç yaşında, nereli, Gürcan Bilgiç’in babası kimdir, kimin oğlu? gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Gürcan Bilgiç Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gürcan Bilgiç kaç yaşında? Gürcan Bilgiç 1965 yılında dünya gelmiştir. Gürcan Bilgiç’in doğum yeri İstanbul’dur. Gürcan Bilgiç’in babasının adı Necati Bilgiç, annesinin adı ise Perihan’dır. Gürcan Bilgiç’in babası usta gazeteci Necati Bilgiç’tir. Necati Bilgiç ayrıca Hıncal Uluç‘un dayısıdır. Gürcan Bilgiç üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde tamamlamıştır. Gürcan Bilgiç evli ve 2 çocuğu vardır.

Gürcan Bilgiç ilk olarak Cumhuriyet Gazetesi’nde başlamış, daha sonra kariyerini Milliyet Gazetesi’nde devam ettirmiştir. Uzun yıllar burada çeşitli görevler almıştır. Gürcan Bilgiç 2003 yılında Fotomaç gazetesinde görev almaya başlamıştır. Daha sonra Sabah gazetesi ve TRT’de çalışmıştır. Gürcan Bilgiç son olarak Aspor ekranlarında yorumcu olarak yer almaktadır. Gürcan Bilgiç yazılarını Sabah ve Fotomaç gazetesinde yayınlamaktadır.

Gürcan Bilgiç ile ilgili değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın