Gurur Aydoğan kimdir, nereli, Gurur Aydoğan’ın hayatı, biyografisi, Gurur Aydoğan kaç yaşında?

Gurur Aydoğan Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinde Godfrey De Bouillon karakterini oynayan Gurur Aydoğan kimdir, nereli, Gurur Aydoğan’ın hayatı, biyografisi, Gurur Aydoğan kaç yaşında? İşte Gurur Aydoğan hakkında merak edilen ayrıntılar…

Gurur Aydoğan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gurur Aydoğan 8 Kasım 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gurur Aydoğan annesi oyuncu Oya Aydoğan, babası ise Latif Demirbağ’dır.

Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra sektöre ilk olarak yapım tarafında başladı. Çeşitli projelerde yer alan Gurur Aydoğan oyunculuk çalışmalarına Craft Oyunculuk Atölyesi’nde başladı.

2 yıllık eğitim süreci boyunca; İpek Bilgin, Bahar Kerimoğlu, Deniz Erdem, Çağ Çalışkur, Tuğrul Tülek, Can Kılcıoğlu’ndan temel oyunculuk, kamera önü oyunculuk ve ileri oyunculuk eğitimleri aldı. Eric Morris Methodu üzerine çalıştı. Eş zamanlı olarak 35 Buçuk Sanat Evi’nde de; Vahide Perçin, Altan Gördüm, Uğur Demirpehlivan, Ersin Umulu gibi isimlerden temel oyunculuk, kamera önü oyunculuk ve seslendirme eğitimi aldı.

visum china
visum china

Gurur Aydoğan oyunculuk kariyerine 2014 yılında Not Defteri adlı dizide başladı. 2015 yılında Sen Benimsin adlı dizide Hakan karakterini oynadı. 2016 yılında Kanıt: Ateş Üstünde adlı dizide Ömer karakterini oynadı. 2018 yılında vizyona giren Hürkuş: Göklerdeki Kahraman filminde rol aldı. Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinde Godfrey De Bouillon karakterini oynamaktadır.

Gurur Aydoğan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir