Güzem Yılmaz Ertem Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Güzem Yılmaz Ertem Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ekranların başarılı sunucularından Güzem Yılmaz Ertem hakkında merak edilenler. Güzem Yılmaz Ertem kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Güzem Yılmaz Ertem Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Güzem Yılmaz Ertem’in kaç yaşında olduğu merak edilmekte Güzem Yılmaz Ertem’in doğum tarihi 1989 yılıdır. Güzem Yılmaz Ertem’in doğum yeri İstanbul ilidir. Güzem Yılmaz Ertem eğitim hayatına 1994 yılında Eyüboğlu kolejinde ve Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’ni tamamladı. Güzem Yılmaz Ertem İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesini tamamladı. Daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Finans Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı.

Güzem Yılmaz Ertem hakkında bilgiler

Güzem Yılmaz Ertem finans sektöründe görevler aldı. Güzem Yılmaz Ertem 2013 yılında Bloomberg HT’de çalışma başladı ve programlar sunmaktadır. Güzem Yılmaz Ertem Risk Yönetimi, Sektör Raporu ve Forex Dünyası isimli programlarını sumaktadır.

Güzem Yılmaz Ertem hayatı kaç yaşında nereli

Güzem Yılmaz Ertem’in Instagram Hesabı

Başarılı ve güzel sunucu Güzem Yılmaz Ertem’in Instagram hesabının adı guzemyilmazertem ‘dir.

Güzem Yılmaz Ertem’in Twitter Hesabı

Güzem Yılmaz Ertem’in Twitter hesabının adı guzemyilmaz ‘dır

Güzem Yılmaz Ertem ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.