Hadise Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

Hadise Kimdir Nereli Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Hem güzel fiziği hem de şarkılarıyla sadece Türkiye’de değil Tüm dünyada tanınan önemli bir şarkıcı olan Hadise kimdir? nereli kaç yaşında? merak ediyorsanız konumuzu incelemenizi öneririz.

Hadise Kimdir? Biyografisi

Hadise gerçek ismi Hadise Açıkgöz’dür.Kendisi 1985 tarihinde Belçika’da doğan bir şarkıcıdır.Ailesi Türk olan Hadise 2003 tarihinde bir yarışmaya katılmış ve herhangi bir derece almamış olmasına rağmen birçok teklifler almıştır.Bu teklifler üzerine albüm oluşturmaya karar vermiş ve 2004 tarihinde ilk albümünü piyasaya sürmüştür.

Hadise Boyu kaç? boyu 1.69’dur.

İlk albümü Single bir albüm olmuş.Daha sonra müzik dünyasına iyicene adım atmış ve önemli şarkılarla adından söz ettirmiştir.Ailesinin birçok konuda desteğini almış bu sayede başarıda kaçınılmaz olmuştur.

2005 tarihinde yeniden albüm çıkarmış ve bu albüm Türkiye’dede satılmıştır.Ünlü Şarkıcı Türkçe Fransızca ve Almanca’yı çok iyi derecede bilmektedir.2009 tarihinle beraber artık o Türkiye ve tüm Dünya’da önemli bir isim olmuştur.O tarihde Eurovision yarışmasına ülkemizi temsil etmek üzere katılmış ve Düm Tek Tek isimli parça ile dördüncü olarak başarı sağlamıştır.

Albümlerini devam etmiş 2012 tarihinde ise Biz Buradayız isimli single daha çıkarmıştır.Ayrıca bu albümleri çıkartırken boş durmamış ve çok izlenen Televizyon kanalında Juri görevi olarak bulunmuştur.Özel hayatında pek sır vermeyen Hadise Uzunca bir zaman Sinan Akçıl ile görülmüş daha sonra ise çeşitli kişilerle aşk dedikoları çıkmıştır.

Hadise En Güzel Resimleri

Hadise Albümleri

2009 – Kahraman
2011 – Aşk Kaç Beden Giyer
2012 – Biz Buradayız
2014 – Tavsiye
2017 – Şampiyon

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.