Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

Oyunculuk basamaklarını yavaş yavaş çıkmış ve ilerleyen senelerde çok fazla dizide ismini görebileceğimiz genç bayan ünlüler arasında olan Hafsanur Sancaktutan kimdir? yeni tanınmaya başlayan oyuncuya ait kapsamlı biyografisi sizlerle.

Hafsanur Sancaktutan Kimdir? Hayatı

Oyuncu Hafsanur Sancaktutan, 20 Mart 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Liseyi bitirmesinin ardından oyunculuk dersleri almaya başlamış olan isim almış olduğu çeşitli derslerin ardından ilk olarak reklamlarda rol almıştır.

Boyu, kilosu, burcu ve göz rengi; Hafsanur Sancaktutan’ın boyu 1.64 cm, kilosu 54, burcu balık ve göz rengide Kahverengidir.

2017 yılında Cappy reklamı ile oyunculuğa başlamış olan isim bu reklamdan sonra Türk Telekom’un reklamında rol almıştır.Oyuncunun bağlı bulunduğu ajans ise Layla Şirin Ajansıdır.

2018 tarihinde Servet dizisi ile beraber ilk kez dizi tecrübesi elde etmiş olan oyuncu, bu dizide Türkiye’nin tanınmış çok sayıda ünlü oyucusuyla beraber oynamıştır.Dizi oldukça iddialı bir başlangıç yapmış olsada 4. bölümde final yaparak cok erken bir şekilde bitmiştir.

Son olarak genç isim “Gülperi” dizisinde oynamakta ve Fidan karakteri ile karşımıza çıkmaktadır.

Rol Aldığı Diziler

2018 – Servet
2018 – Gülperı

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın