Hafsanur Sancaktutan Kimdir? Biyografisi

Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

Oyunculuk basamaklarını yavaş yavaş çıkmış ve ilerleyen senelerde çok fazla dizide ismini görebileceğimiz genç bayan ünlüler arasında olan Hafsanur Sancaktutan kimdir? yeni tanınmaya başlayan oyuncuya ait kapsamlı biyografisi sizlerle.

Hafsanur Sancaktutan Kimdir? Hayatı

Oyuncu Hafsanur Sancaktutan, 20 Mart 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Liseyi bitirmesinin ardından oyunculuk dersleri almaya başlamış olan isim almış olduğu çeşitli derslerin ardından ilk olarak reklamlarda rol almıştır.

Boyu, kilosu, burcu ve göz rengi; Hafsanur Sancaktutan’ın boyu 1.64 cm, kilosu 54, burcu balık ve göz rengide Kahverengidir.

2017 yılında Cappy reklamı ile oyunculuğa başlamış olan isim bu reklamdan sonra Türk Telekom’un reklamında rol almıştır.Oyuncunun bağlı bulunduğu ajans ise İcon-Talent Ajansıdır.

2018 tarihinde Servet dizisi ile beraber ilk kez dizi tecrübesi elde etmiş olan oyuncu, bu dizide Türkiye’nin tanınmış çok sayıda ünlü oyucusuyla beraber oynamıştır.kimdirkim com dizi oldukça iddialı bir başlangıç yapmış olsada 4. bölümde final yaparak çok erken bir şekilde bitmiştir.

Ünlü oyuncu 2018 tarihinde “Gülperi” dizisinde oynamış ve Fidan karakteri ile karşımıza çıkmıştır.En son rol aldığı dizi ise “Aşk Ağlatır” isimli dizidir.Bu dizide Ada karakteri ile başrolde yer almıştır.

Hafsanur Sancaktutan Rol Aldığı Diziler

2019 – Aşk Ağlatır (Ada)
2018 – Servet
2018 – Gülperı (Fidan)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir