Hakan Balta Kimdir Biyografisi

Hakan Balta Kimdir?

Galatasaray’ın başarılı oyuncularından biri olan Ara Ara ileriye çıkarak Galatasaray’ın hücum gücünede katkı sağlayan ünlü Futbolcu Hakan Balta Kimdir? nereli kaç yaşında?

Hakan Balta Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Hakan Balta 23 Mart 1983 yılında Almanya Berlin’de doğmuş Gurbetci bir futbolcumuzdur.Futbola’da Almanya’da başlamıştır.İlk defa bir takımda oynaması Herta BSC takımında gerçekleşti.2000 ile 2003 tarihleri arasındada bu takımda forma giymiştir.

Türkiye’de futbol oynadığı ilk takım Vestel Manisaspor takımı olmuştur.2003-2004 futbol sezonunla beraber Vestel Manisaspor’un formasını giymiştir.Sol bek ile Sol açık onun forma giydiği yerlerdir.Özellikle Sık sık ileri giderek önemli gollerde kendisinin imzası bulunmaktadır.128 Lig maçında oynadı ve toplam 22 tane gol almıştır.2007-2008 tarihinle beraber Galatasaray takımına transferi gerçekleşti.Bu transferden Manisaspor 800.000 Euro para aldı ve Ferhat Öztorun Manisaspor’a verildi.Hakan Balta İlk defa Galatasaray forması ile golünü Beşiktaş ağlarına attı.

2007 ile 2008 sezonu Galatasaray’ın Şampiyonluğu ile tamamlanmasınla beraber Ünlü Futbolcu ilk defa Şampiyonluk sevincini bu kulüple beraber yaşamış oldu.Özellikle hızlı olması ve uzaktan atmış olduğu şutlarla beraber kendini gösteren bir futbolcudur.Defans Oynamasına rağmen golleri bulunmaktadır.2008 tarihinde Galatasaray Türkiye Kupasını kazanmasınla beraber 2. defa Şampiyonluk sevinci yaşadı.

Başarılarınla beraber Türkiye A Milli Takıma’da kısa süre içersinde girmiş ve 17 Kasım 2007 yılında ilk defa resmi bir maçla Milli Takım formasını terletmiştir.İlk kez oynadığı resmi maç Norveç maçı olmuştur.İlk defa gol atması ise 20 Mayıs 2008 yılında gerçekleşen Slovakya maçında oldu.2008 tarihinde düzenlenen Avrupa Futbol Şampiyonası turnuvasında bütün maçlarda forma giyme şansı bulan tek futbolcu kendisi olmuştur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.