Hakan Bayrakçı kimdir, kaç yaşında, nereli, Hakan Bayrakçı evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Hakan Bayrakçı Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Tartışma programlarında gördüğümüz Hakan Bayrakçı ile ilgili merak edilenler. Hakan Bayrakçı kimdir, kaç yaşında, nereli, Hakan Bayrakçı evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Hakan Bayrakçı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Hakan Bayrakçı kaç yaşında? Hakan Bayrakçı 1 Temmuz 1960 tarihinde dünyaya gelmiştir. Hakan Bayrakçı’nın doğum yeri İstanbul’dur. Hakan Bayrakçı’nın babasının adı Mesut, annesinin adı ise Seniha’dır. Sırmahan Başbuğoğlu ve Mehmet Bayrakçı adlarında kardeşleri vardır. Hakan Bayrakçı aslen baba tarafından Erzurumlu’dur. Hakan Bayrakçı üniversite eğitimine kadar Saint Benoit ve Saint Michel Fransız kolejlerinde eğitim aldı. Hakan Bayrakçı üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünde tamamladı. Hakan Bayrakçı Fransız ve İngilizce bilmektedir.

Hakan Bayrakçı 1988 yılında SONAR adında araştırma şirketini kurdu. Süleyman Demirel ve Bülent Ecevit gibi önemli kişilerin danışmanlığını yaptı. Ayrıca 140 Belediye Başkanı, 40 Bakan, 14 Parti Genel Başkanı ve 7 Başbakana’a danışmanlık hizmetleri verdi.

Hakan Bayrakçı kimdir, kaç yaşında, nereli, Hakan Bayrakçı evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Hakan Bayrakçı Evli mi?

Hakan Bayrakçı evli ve eşinin adı Ece’dir.

Hakan Bayrakçı Kitapları

  • Çadırlar
  • Ortaçağ ve Türkler
  • Kırmızı Fırtına
  • 2013 – Bozkırın Oğlu Cengiz Han

Hakan Bayrakçı ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir