Hakan Dinçkol Kimdir Nereli Biyografisi

Hakan Dinçkol Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Televizyon dizilerinin yeni yakışıklı oyuncularından biri olan, geçmiş dönemlerde reklamlar ve Asla Vazgecmem adındaki dizi ile ünlenen ünlü oyuncu Hakan Dinçkol kimdir kaç yaşında nereli? bu derlemiş olduğumuz özgeçmişi ile oyuncu hakkında bir çok bilgiyi bulabileceksiniz.

Hakan Dinçkol Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ünlü isim Hakan Dinçkol, 1981 senesinde dünyaya gözlerini İstanbul’da açan yakışıklı kişilerden biridir.Çocukluk yılları İstanbul ve Balıkesir’in Ayvalık ilçesi arasında geçmiştir.Küçükken en çok futbol oynayan oyuncu o yıllarda oyunculuk aklında bile yoktu.Üniversite okumaya başlamasınla beraber Tiyatrolara ilgi başlamış ve okulun Tiyatro aktivitelerinde bulunmuştur.Boyu 1.89’dur.

Oyunculuk yapmadan önce bir Şirkette Yöneticilik yapmış olan isim oyunculuğa ise Asla Vazgeçmem dizisinle beraber başlamıştır.Bu dizinin hayatındaki yerinin farklı olduğunu belirtmiş olan ünlü isim bu dizide 2 sezon boyunca rol alarak dizinin başlamasından bitimine kadar iyi bir oyunculuk sergilemiştir.

visum china
visum china

Yaşının ilerlemesinle beraber daha sakin bir kişiliğe sahip olduğunu söylemiş olan oyuncu ister istemez belli zaman sonra Delikanlılık çağları ile olgunluk çağları arasında çok fark olduğunu belirtiyor.

Hayatında en önemli varlığının kızı olduğunu söylemiş olan oyuncu gelen dizi ve film tekliflerini ise değerlendirip bunlar arasında seçim yapıyor.En son Fox Tv’nin yeni dizilerinden biri olan Savaşcı dizisinin oyuncu kadrosunda gözüken isim, dizinin oldukça iddialı bir dizi olabileceğinin sinyalini veriyor.

Hakan Dinçkol Oynadığı Diziler

2015 – Asla Vazgecmem (Fırat)
2017 – Savaşçı
2018 – Yuvamdaki Düşman

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.