Hakan Hatipoğlu kimdir, Hakan Hatipoğlu kaç yaşında, Hakan Hatipoğlu'nun hayatı, biyografisi, Hakan Hatipoğlu kaç yaşında, Hakan Hatipoğlu boyu, kilosu kaç, Hakan Hatipoğlu evli mi?

Hakan Hatipoğlu Kimdir? Hakan Hatipoğlu Kaç Yaşında, Nereli?

Hakan Hatipoğlu kimdir, Hakan Hatipoğlu kaç yaşında, Hakan Hatipoğlu’nun hayatı, biyografisi, Hakan Hatipoğlu kaç yaşında, Hakan Hatipoğlu boyu, kilosu kaç, Hakan Hatipoğlu evli mi? İşte Hakan Hatipoğlu hakkında detaylar.

Hakan Hatipoğlu Kimdir?

Hakan Hatipoğlu 28 Kasım 1979 tarihinde Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Türk sutopu oyuncusu, yarışmacı, oyuncu ve sunucudur.

Hakan Hatipoğlu’nun Hayatı

Bülent Hatipoğlu ve Eser Hatipoğlu çiftinin çocuğu olarak 1979 yılında doğmuştur. Zeynep adında bir kız kardeşi vardır. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü’nde eğitimini almıştır.

2009 yılında Var Mısın Yok Musun’a yarışmacı olarak katılmıştır. 2010 yılında Show TV’de yayımlanan Survivor Kızlar – Erkekler’de, 2015’te ise TV8’de yayımlanan Survivor All Star’da yarıştı. Adada 17 hafta ve 124 gün kaldıktan sonra yarışmada 6. olmuştur. Survivor 2018 All Star kadrosunda yer almıştır.

Hatipoğlu, millî bir sporcudur ve Adalarspor’da aktif olarak sutopu oynamaktadır. 2013 Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Sutopu Millî Takımı’nda yer almıştır.

Hakan Hatipoğlu Evli mi?

Var Mısın Yok Musun ve Survivor’da yarışan Gizem Akın ile evlidir. Lila adında bir kızı vardır.

Hakan Hatipoğlu Boyu Kaç?

Hakan Hatipoğlu 1.83 metre boyundadır.

Hakan Hatipoğlu Kaç Kilo?

Hakan Hatipoğlu 76 kilo ağırlığındadır.

Hakan Hatipoğlu Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • Masal Zamanı: Melez Prenses (2022)
  • Benim Adım Osssman (2018)
  • Hayati Tehlike (2016)
  • Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi (2010-2012)
  • Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm (2011)

Hakan Hatipoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir