Hakan Kanık Kimdir?

Hakan Kanık Kimdir?

Survivor 2019 yarışmasında ilk açıklanan aday olan ve önceden de katılmış olduğu MasterChef Şef yarışmasıyla tanınan Hakan Kanık kimdir? bu makalemizde ünlü yarışmacıyı daha yakından tanıma fırsatı elde edebilirsiniz.

Hakan Kanık Kimdir? Aslen Nereli Boyu Kaç?

17 Haziran 1999 tarihinde İstanbul’da doğan Hakan Kanık, 1.78 metre boyunda, 83 kilo ve İkizler burcudur.Aslen Bulgaristanlı olan ünlü isim çok sayıda farklı şehirde yaşamış ve çeşitli kültürleri tanımıştır.

2003 tarihinde ailesi ile birlikte Amerika’ya yerleşen Hakan Kanık, 2 yıl boyunca Amerika’da yaşamış ve ardından Türkiye’ye dönerek Muğla’nın Bodrum ilçesine taşınmışlardır.8 yaşındayken annesi ile babasının ayrılmasının ardından İstanbul’a giden ünlü isim burada annesi ile beraber kalmış ve yaşamını annesi ile beraber devam ettirmiştir.

Liseyi Avni Akyol Güzel Sanatlar lisesinde okumuş olan isim, resim alanında çok iddialıdır ve çok sayıda güzel resim çizmiştir.Lisenin arkasından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesini kazanmış ve Muğla’ya tekrar Üniversite vasıtasıyla geri dönmüştür.Resime olan ilgisi bir süre sonra tamamen bitmiş ve daha çok zamanını yemek yapmak ile geçirmiştir.

İlk meslek hayatına Bodrum’da bulunan tanınmış bir dükkan ile başlamış olan isim burada bir süre kadar Mutfakta çalışmıştır.Ardından kısa sürede güzel yemek yapmanın püf noktalarını öğrenmiş ve MasterChef Şef yarışmasına katılmıştır.Bu yarışmada güzel günler geçirmiş fakat finale kalamadan elenmiştir.

Son yıllarda özellikle Vücut Geliştirme ile de ilgilenen ünlü isim bu konuda taktiklerde de vermektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın