Hakan Peker Kimdir? Hayatı

Hakan Peker Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sanatçı Hakan Peker kimdir? nereli kaç yaşında? biyografisi.

Hakan Peker Kimdir

Hakan Peker 5 Şubat 1961 yılında İstanbul Şehrimizde doğmuş bir isimdir.2 tane kız kardeşi bulunmaktadır.İsimleri Funda ve Ebru’dur.Erkek kardeşinin ismi ise Zafer’dir.Aslında sanat camiasına katılması onun dansa olan ilgisiyle olmuştur.

Dans konusunda son derece başarılı olması nedeniyle 1981 tarihinde düzenlenmiş Türkiye Dans yarışmasına katılmış ve 1. olmuştur.Ardından kurmuş olduğu Hakan Peker Dans Grubu ile ses getirmiştir.Trt ekranlarında dansını sergilemiş ve birçok hem Türkiye’de hemde Avrupa’da konserlere katılmıştır.

visum china
visum china

Ardından Müzik ile olan ilgisini Şarkı söyleyerekte göstermiştir.İlk albümü Bir Efsane ile müzik piyasasına harika bir giriş yapmışmıştır.Bu albüm 1989 tarihinde çıkmıştır.İlk albümünün ses getirmesinin ardından albüm çalışmalarını sürdürdü ve 1990 tarihinde 2. albümünü piyasaya sürdü.Bu albümünün ismi ise Camdan Cama’dır.Bu albümde çok söz ettirdi ve çıkışını sürdürmüş oldu.

1 yıl sonra Kendi plak şirketini kurmuştur.İsmi ise Peker Müzik oldu.Bu Plak Şirketi sayesinde birçok albümünü piyasaya cok daha rahat çıkardı.Ayrıca tanınmış önemli kişilerin birçok albümüde Peker Müzik Plak şirketi ile beraber olmuştur.Birçok albüme imza atan ünlü sanatçının 17 üstü albümü bulunmaktadır.

Kendisi uzunca bir süre albümlerle ilgilenmiş kaliteli Türkiye’nin dinlediği isimlerden biri olmuştur.

Hakan Peker nereli kaç yaşında biyografisi ile ilgili konunun sonuna geldik.Bizlerde başarılı Şarkıcıya yeni albümlerini görmek istediğimizi söylüyoruz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.