Hakan Taşıyan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Hakan Taşıyan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Arabesk şarkıların sevilen isimlerinden biri olan albümleri ile izleyenlerin sevgisini kazanmış Hakan Taşıyan kimdir? nereli kaç yaşındadır? özgeçmişi.

Hakan Taşıyan Kimdir? Hayatı

Hakan Taşıyan, 1973 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir.13 kardeştirler.Annesi Trabzonludur.Babası müzisyenlik yapıp hem düğünlerde hemde meyhanelerde klarnet çalarak çocuklarına bakmıştır.Ünlü Sanatçı çocukluk yaşlarından itibaren Saza ilgi göstermiş ve çalmaya başlamıştır.Daha sonra babasınla beraber düğünlere gitmiştir.

Ufak yaşlardan beri müzik konusunda ilgiliydi ve bu nedenle Askerliği yaptığı sırada söylediği şarkılarla Komutanları sesini cok beğendi ve destekledi.Onların desteğini arkasına alan ünlü sanatçı ilk kasedini piyasaya çıkardı.İlk kasedini çıkartma olayı şu şekilde oldu.Önce İstanbul’da Unkapanında bulunan bir takım yapımcıların yanına gitti fakat o yapımcılar Müslüm Gürses’i taklit ettiğini düşünüp pek ilgi göstermediler.Bunun ardından Ankara’ya giden Sanatcı Sıla Müzik ile beraber ilk kasedi olan Hesabım Bitmedi Albümünü piyasaya çıkarttı.

1997 tarihinde ise ikinci kasedini piyasaya çıkartmıştır.İkinci kasedinin ismi Sensiz İki Gün oldu.Bu albüm sanatçının en iyi albümlerinden biri olarak raflarda yerini aldı.Büyük bir hayran kitlesine kısa süre içersinde sahip oldu ve konserleri hınca hınç doldu.

Bu albümü sonrası Gözünü Seveyim isimli albümünü piyasaya sunmuştur.Albümler herşey istediği gibi olmasına rağmen Hayranlarının her zaman dostluk kardeşlik içinde olmasını temenni etmiştir.

1998 tarihinde Hesabım Bitmedi isimli dizi ile beraber oyunculuk konusundada başarılı bir performans gösterdi.Bu dizide Hilal Aslangiray ve Ebru Destan ile başrol oynamıştır.

2001 tarihinde ise yine bir dizi ile ekranlara geldi.Güz Gülleri isimli dizi ile beraber önemli kişilerle başrol oynamıştır.Bu dizide Kemal ismini canlandırmıştır.

Hakan Taşıyan Albümleri ve Dizileri

1996 – Hesabım Bitmedi
1997 – Sensiz İki Gün
1998 – Gözünü Seveyim
1999 – A Canım Kıymetini Bilemedim
2000 – Güz Gülleri
2002 – Mor Hicranlar
2003 – Hakan Taşıyan
2004 – Türkülerle
2005 – Mutluluk Yağmuru
2007 – Ya Sen Ya Hiç
2012 – Gitme Gülüm
2018 – Sessiz Sedasız Dönüş

Oynadığı diziler

2001 – Güz Gülleri (Kemal)
1998 – Hesabım Bitmedi (Hakan)

Hakan Taşıyan kimdir ile ilgili bilgi verdiğimiz biyografimizin sonuna geldik.Başarılı Şarkıcıya başarılar diliyor yeni albümünü merakla bekliyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın