Halil İbrahim Göker kimdir, nereli, Halil İbrahim Göker hayatı, biyografisi, Halil İbrahim Göker kaç yaşında, Halil İbrahim Göker boyu, kilosu kaç?

Halil İbrahim Göker Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2023 kadrosuna dahil olan oyuncu Halil İbrahim Göker ile ilgili detaylar merak edilmektedir. Peki Halil İbrahim Göker kimdir, nereli, Halil İbrahim Göker hayatı, biyografisi, Halil İbrahim Göker kaç yaşında, Halil İbrahim Göker boyu, kilosu kaç? İşte Halil İbrahim Göker hakkında detaylar.

Halil İbrahim Göker Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Halil İbrahim Göker 15 Ağustos 1992 tarihinde dünyaya geldi. Sosyal medya içerikleri üreten Göker, Vine uygulaması ile adını duyurdu. Halil İbrahim Göker, Instagram ve YouTube üzerinden paylaşımlarını sürdürüyor.

Halil İbrahim Göker Boyu Kaç?

Halil İbrahim Göker 1.79 boyundadır.

Halil İbrahim Göker Kaç Kilo?

Halil İbrahim Göker 72 kilodur.

Halil İbrahim Göker Burcu Nedir?

Halil İbrahim Göker Aslan burcudur.

Halil İbrahim Göker hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir