Halit Özgür Sarı kimdir, nerelidir, Halit Özgür Sarı kaç yaşında, Halit Özgür Sarı boyu, kilosu kaç, Halit Özgür Sarı rol aldığı dizi ve filmler

Halit Özgür Sarı Kimdir?

Oyuncu Halit Özgür Sarı hakkında detaylı bilgiler. Halit Özgür Sarı kimdir, nerelidir, Halit Özgür Sarı kaç yaşında, Halit Özgür Sarı boyu, kilosu kaç, Halit Özgür Sarı rol aldığı dizi ve filmler.

Halit Özgür Sarı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Halit Özgür Sarı 4 Ekim 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Halit Özgür Sarı’nın doğum yeri İstanbul’dur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olmuştur. Halit Özgür Sarı üniversiten mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimleri almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Halit Özgür Sarı Diriliş Ertuğrul dizisinde Süleyman Alp’i oynadı. Başrolünde Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Erkan Avcı’ın yer aldığı Şampiyon dizisinde Kerem karakterini oynadı. Hakan Muhafız’da Arif’i, Kırmızı Oda dizisinde Klinik Müdürü Murat karakterlerini oynadı. Başrollerinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı ve dizide Kadir Eren karakteri olarak rol aldı.

Halit Özgür Sarı Evli mi?

Halit Özgür Sarı bekardır.

Halit Özgür Sarı Boyu Kaç?

Halit Özgür Sarı 1.78 boyundadır.

Halit Özgür Sarı Kaç Kilo?

Halit Özgür Sarı 66 kilodur.

Halit Özgür Sarı Hangi Burç?

Halit Özgür Sarı Terazi burcudur.

Halit Özgür Sarı Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2021 – Geçen Yaz
  • 2021 – Kardeşlerim
  • 2020 – Kırmızı Oda
  • 2020 – Hakan: Muhafız
  • 2019-2020 Şampiyon
  • 2018-2019 Diriliş Ertuğrul

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.