Hande Berktan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Hande Berktan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Sunucu Hande Berktan hakkında merak edilenler. Hande Berktan kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Hande Berktan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Hande Berktan’ın doğum tarihi 1975 yılıdır. Hande Berktan’ın doğum yeri İstabul ilidir. İstanbul Üniversitesi’nde eğitim görerek İktisadi İdari Bilimler Fakültesini İletişim Bölümünü bitirmiştir. İyi derecede Almanca ve İngilizce konuşmaktadır.

Hande Berktan kimdir, kaç yaşında, nereli

Hande Berktan Kariyeri

Hande Berktan ilk olarak 2006 yılında Sky Türk kanalında ekonomi bölümünde görev aldı. Daha sonra TGRT kanalında spiker ve haber editörü olarak çalıştır. Son olarak 2010 yılında Bloomberg HT kanalının kuruluşundan itibaren çalışmaya başlamıştır. Hande Berktan uzun yıllardır çalıştığı bu kanalda İş Dünyası, Varlık Yönetimi ve Kripto Para programlarının sunuculuğunu üstlenmektedir.

Hande Berktan yaş

Hande Berktan ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

 

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.